Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı izle 14 Mart Carşamba

Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı izle KANAL D ekranlarında yayınlanan Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı online internetten izle Kuzey Güney 14 Mart Carşamba Fragmanı izle

Kuzey Güney 26. Bölüm Özeti; Kuzey ve Güney arasındaki tüm bağlar kopuyor.. Kuzey ve Ali’nin düzenlendiği kaza, Güney ve Kuzey arasındaki tüm bağları koparır. Kuzey haklı çıktığı için hayal kırıklığı içinde acı çekerken, Güney de böyle bir oyuna geldiği için, sınandığı için öfkelidir. İki kardeş için bu oyunun kazananı yoktur.

O gecenin sabahında iki kardeş yeniden karşı karşıya geldiğinde aralarındaki tartışma, iki düşmanın kavgasına dönüşür. Güney mahcubiyetin acısıyla kardeşine karşı kılıcını çeker ve ona geri dönemeyeceği, söze dökülmeyen bir yemin ettirir.

Kuzey ile Simay’ın boşanma tarihleri belli olur. Simay’ın şantajlarına boyun eğmek istemeyen Güney, büyük bir kumar oynayarak Banu’ya her şeyi anlatır.

Öte yandan Barış, Banu ile Güney’in yoluna yeni bir engel çıkarmak için eskiyi deşmeye devam eder. Güney kendi için hazırlanan yeni oyundan habersiz Banu’ya tamamen teslim olurken, tutunduğu dalın ne kadar zayıf olduğunun farkında değildir.

Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı, Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı Seyret, Kuzey Güney 27. Bölüm Fragmanı Full izle, Kuzey Güney 28. Bölüm Fragmanı izle, Kuzey Güney Son Bölüm Fragmanı izle

Duruşma günü gelir. Kuzey adliyede boşanmak üzere Simay’ı beklemektedir. Aynı dakikalarda Simay, uzun zamandır, kendisine büyük sürprizler yapan “esrarengiz koruyucuyla” nihayet tanışır.

Kuzey Güney 27. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme