Kuzey Güney 4. Bölüm Fragmanı izle

1
0

Kuzey Güney 4. Bölüm Fragmanı izle Kuzey Güney 4. Bölüm izle Kuzey Güney 4. Bölüm Fragmanı izle Kuzey Güney 4. Bölüm izle Kuzey Güney Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Kuzey Güney 3. Bölüm ÖZETİ Cemre yüzünden bütün dengeler bozuluyor

İlk iki bölümünün tekrarları da ekrana gelen dizinin, bu akşam yayınlanacak 3. bölümünden itibaren tekrarı yayınlanmayacak.

Kuzey, hayatını tehlikeye attığı boks maçını sürdürürken, Cemre de Ali’den öğrendiklerinin şokunu yaşamaktadır. O gecenin galibi Kuzey, bu yeteneğini paraya çevirmenin bir yolunu bulmuştur ama, ertesi gün hayatının önüne yeni bir engel dikilir. Güney’in yaptığı kazada ölen gencin ailesi, Kuzey’in karşısına çıkar. Ve Güney’le ilgili yeni bir şey daha öğrenen Kuzey, Güney’e karşı derinlerde bir düğüm daha atar. Güney’in Antalya’da katılacağı golf turnuvasında Banu’nun da olacağını öğrenen Cemre, ne olursa olsun Güney’i orada yalnız bırakmamaya kararlıdır. Handan’a ise bu gezi oğulları arasındaki buzları eritmek için bir fırsat olarak görünür. Güney’e Kuzey’i de götürmesi için ısrar eder. Güney istemeyerek ve nasıl olsa gelmeyeceğini düşünerek Kuzey’e Antalya’ya gelmesini teklif eder. Kuzey de kabul eder ama, Cemre’nin de geleceğini daha sonra öğrenecektir.

Yıllar sonra bir tatil ortamında, Ali’nin de katılımıyla eski dostlar buluşur. Neşeli başlayan seyahat, iki kardeşin arasındaki mesafeyi kapatmaya yetmeyecektir. Cemre yüzünden bütün dengeler bir anda bozulur.

Kuzey Güney 4. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz