Dizi FragmanlarıGenel Haberler

Kuzey Güney 9. Bölüm Fragmanı izle

Kuzey Güney 9. Bölüm Fragmanı izle Kuzey Güney 9. Bölüm izle Kuzey Güney 9. Bölüm Fragmanı izle Kuzey Güney 9. Bölüm izle Kuzey Güney 10. Bölüm Fragmanı izle Kuzey Güney Son Yeni Bölüm Fragmanı izle Seyret

Kuzey Güney 8. Bölüm Özeti Kuzey’in önüne büyük bir engel daha çıkıyor

Kuzey, yeni işine umutla başladığı ilk gün, geleceğinin önünde hiç tahmin etmediği bir engel daha buluyor.

Güney ve Cemre’nin sabaha karşı Sinaner köşkünde kesişen yolları, nişan gecesinde yaşananları tüm çıplaklığıyla ortaya serer. Bu yüzleşmenin bir ucunda Güney ve Cemre varken, diğer ucunda da Banu ve Barış yer alır.

Öte yandan Kuzey, Güneyden borç aldığından habersiz, Aliyle birlikte elindeki parayı yeni işinin ilk sermayesi olarak kullanır. Bu ilk adım bile, Kuzeye bambaşka bir enerji verir. Artık kendinden daha emin ve umut doludur.

Gülten’in Sinaner köşkünde yaşananları öğrenmesi uzun sürmez. Güney ve ailesiyle tüm bağları koparmak için karşılarına çıkar. Yeni işini ailesiyle kutlamak isteyen Kuzey, Güney’le Cemre arasında yaşananları öğrenir. Cemreye olan aşkını yıllar önce kalbine gömen Kuzey, Güney’i hatasını telafi etmesi için zorlar. Öte yandan Banu, Güney’le olan yeni durumunu güçlendirmek için babasını da devreye sokar. Kuzey yeni işine umutla başladığı ilk gün, geleceğinin önünde hiç tahmin etmediği bir engel daha bulacaktır.

Kuzey Güney 9. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu