Labirent Filmi Fragmanı Full izle, Labirent Filmi izle, Labirent Full izle, Labirent Filmini Online Full izle, Labirent Full izle

Özet: Ülkenin en dikkat çekici şehri İstanbulda, günün en işlek saatlerinden birinde büyük bir bomba patlar. 35i yabancı 95 kişi hayatını kaybeder. Aralarında İngiliz ve Amerikan vatandaşları da olunca bu büyük eylem Türkiyeden Londraya ve Washingtona şok etkisi yapar. Yeni ortaya çıkan bir terör örgütü saldırıyı üstlenir.

Türk İstihbaratı, Orta Doğuyu kaosa sürükleyecek ikinci ve daha büyük bir saldırıyı önlemek amacıyla Labirent kod adlı bir operasyon başlatır. Türkiye artık teröristlerin ve Türk, Amerikan ve İngiliz istihbarat teşkilatlarının savaş mekanına dönüşür. İstanbuldan Mardine, Frankfurttan Kuzey Iraka uzanan coğrafyada bu mücadele, herkes açısından farklı anlamlar taşımaktadır.
Türk İstihbaratının iki önemli ismi Fikret ve Reyhan bir yandan bu ciddi görevde beraber yer alırken, diğer yandan da yaşadıkları ortak zorluklara göğüs gereceklerdir.

Geçtiğimiz sezon Kaybedenler Kulübü ile büyük başarı yakalayan yönetmen Tolga Örnekin son projesi olan Labirentin başrollerini Meltem Cumbul ve Timuçin Esenin paylaşıyor. Türk-Alman ortak yapımı olan film oyuncu kadrosunda ayrıca Sarp Akkaya, Rıza Kocaoğlu, Cem Bender, Altan Gördüm gibi isimleri de barındırıyor.

Yapım: 2012 – Türkiye
Tür: Aksiyon, Casusluk, Polisiye,
Yönetmen: Tolga Örnek,
Oyuncular: Meltem Cumbul, Melike Güner, Timuçin Esen, Rıza Kocaoğlu, Umut Kurt, Sarp Akkaya, Ozan Bilen, Altan Gördüm, Cem Bender, Erdal Küçükkömürcü,
Senaryo: Tolga Örnek,

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz