Ana Sayfa Dizi Fragmanları Lale Devri 26. Bölüm izle

Lale Devri 26. Bölüm izle

4
0

Lale Devri 26. Bölüm izle Lale Devri 26. Bölüm seyret Lale Devri 26. Bölüm izle Lale Devri Son Bölüm izle Lale Devri 26. Bölüm

Lale Devri 26. Bölüm izle ve özeti FOX TV’nin sevilerek izlenen dizisi Lale Devri 26. bölümüyle 26 Mart Cumartesi günü ekranlara gelecek. İşte Lale Devri adlı dizinin 26. bölüm fragmanı ve özeti.
Patlayan flaşlar altında Çınar’la öpüşmek zorunda kalan Toprak çok sarsılmıştır. Bu durum Çınar’ı da çok üzer. Yeşim dahil tüm aileyi Toprak konusunda son kez uyaran Çınar, kapalı kapılar ardında da Toprak’a bütün bunlara katlanmak zorunda olmadığını, istediği zaman boşanabileceklerini söyler. Toprak’ın yeni bir hayat kurmasına yardım edeceğine dair de söz verir. Zümrüt, kızını durdurmaya çalışır fakat Yeşim’in mücadeleden vazgeçmeye niyeti yoktur. Yeşim, annesinden alamadığı desteği Reyhan’dan almaktadır. Reyhan ve Yeşim’in yakınlıklarını fark eden Necip, kız kardeşinin Yeşim’e haber uçurduğunu anlamıştır. Zümrüt, Necip’in kendisi hakkındaki fikirlerini değiştirmeyi başarmıştır. Necip, zaman zaman karısına haksızlık ettiğini fark eder. Tam da bu sırada İkbal ve Özcan, Zümrüt’ü oyuna getirmeyi başarır. Zümrüt’ün bir anlık zafiyeti İkbal’in eline kocaman bir koz olarak döner. Yeşim aldığı büyük haberle havalara uçar. Çınar’ı elde etmek için planlar yapmasına gerek kalmamıştır. Haberi Çınar’la paylaştıktan sonra, onunla sonsuza kadar mutlu yaşayacağını sanmaktadır.

Lale Devri 26. Bölüm izle

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz