Lale Devri 65. Bölüm Fragmanı izle

Lale Devri 65. Bölüm Fragmanı izle, Lale Devri 65. Bölüm Fragmanı, Lale Devri 65. Bölüm Fragmanı izle FOX TV ekranlarında yayınlanan Lale Devri 65. Bölüm Fragmanı online internetten izle Lale Devri 17 Mart Cumartesi Fragmanı izle

Lale Devri 64. Bölüm Özeti; Yeşim, akıllıca bir hamleyle Sıtkı’yla işbirliğini gizli tutmayı başarır! Ancak Sıtkı’ya Çınar’dan önce ulaşamamıştır. Sıtkı herşeyi Çınar’a anlatacak mıdır? Zümrüt’ü kıskanan Necip, onun peşine adam takar. Takip edildiğini fark eden Zümrüt, Ali ile görüşmeye devam eder.

Zümrüt, Necip’e neler kaybettiğini hatırlatmaya kararlıdır! Sıtkı ifadesinde, Toprak’la sevgili olduklarını ve kendini bıçakladığını söyler! Toprak öfkeden deliye döner. Çınar ise, Toprak’ın mahkemede doğruyu anlatacağına emindir! Boşanmanın eşiğindeki Reyhan, Okan’la yeni bir hayata başlamanın hayalini kurar. Ancak Necip’in beklenmedik bir hareketi, Reyhan’ın elini kolunu bağlayacaktır.

Yeşim, Sıtkı’nın ağzını kapalı tutmak için ne isterse yapmaya hazırdır. Sıtkı, ayak işlerini yaptırmak için Yeşim’i evine yollar. Ancak Sıtkı’nın evinde Yeşim’i büyük bir sürpriz beklemektedir! Mahkeme günü gelip çatar. Toprak için özgürlüğe giden tek yol, Sıtkı’nın ifadesini kabul etmekten geçer. Toprak bebeği için, onurunu ve Çınar’ı kaybetmeyi göze alabilecek midir?

Lale Devri 65. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet YüreğininSesi Arkadaşlık Sitesi