League of Legends: Wild Riftin açık betası 10 Aralıkta Türkiyede başlıyor

Son 10 yılın en popüler oyunlarından biri olan League of Legendsın mobil cihazlar için çıkartacağı League of Legends: Wild Riftin açık betasının başlangıç tarihi açıklandı.

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan MOBA türündeki oyun League of Legendsın mobil cihazlar için çıkacak olan League of Legends: Wild Rift isimli oyununun açık beta tarihi paylaşıldı.

27 Ekim tarihinde Güneydoğu Asya, Güney Kore ve Japonyada açık betası başlayan League of Legends: Wild Rift, 10 Aralık itibarıyla Türkiye, Avrupa, Orta Doğu ve Kuzey Afrika ve Rusya ve CIS bölgelerinde de açık beta olarak erişime açılacak. Bu bölgelerdeki tüm oyuncular iOS ve Android cihazlarından ücretsiz bir şekilde oyuna erişim sağlayabilecek. Ayrıca Kuzey ve Güney Amerikadaki oyuncular da 2021 yılında betaya erişim sağlayabilecek. Google Play sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. App Store sayfası henüz açılmadı.

İlginizi ÇekebilirAvatar Witcherın evreninde geçen mobil oyun Gwente yeni bir genişleme paketi geliyor
Ayrıca oyunun yeni bölgelereki çıkışı ile birlikte glecek yenilikler içinde şöyle enmiş: “Çok sayıda yeni şampiyon ve kostüm, oyuncular tarafından talep edilen özellikler, denge ayarlamaları ve hata gidermeleri içeren yeni içerik yaması, dünyanın dört yanından oyuncular için aynı anda çıkacak. Konuyla ilgili daha detaylı bilgi 7 Aralıkta paylaşılacak.”

Oyunun oynanış videosunu ve tanıtım yazısını aşağıda bulabilirsiniz.

League of Legends: Wild Rift, LoL PC oyununun yüksek tempolu PVP aksiyonunu ve stratejisini mobil cihazlarla konsollara taşıyor!

Karşınızda Wild Rift! League of Legends PC sürümünden beklenen beceriye dayalı 5e 5 PVP oynanış ruhunu koruyan Wild Rift, yeni platformlar için sıfırdan inşa edildi. Devasa şampiyon kadrosu arasından seçimini yap, arkadaşlarınla takım kur ve rakipleri alaşağı et.

TANIDIĞIN LOL
Mobil cihazlar ve konsollar için özel olarak inşa edilmiş haliyle LoLün rekabete dayalı stratejik 5e5 oynanışının tadını çıkar. Şampiyonunu seç, Vadiye atıl ve 15-20 dakikalık maçlarda rakibin merkezini yok et.

YENİ BİR VADİ
Sihirdar Vadisi esas alınarak daha hızlı oyunlar için optimize edilen yeni ama bir o kadar da tanıdık, 5e 5 Vahşi Vadi haritasını keşfet. Yeni platformlar için özel olarak tasarlanan ve yüksek tepki sunan dual-stick kontrol düzeni, mobildeki yetenek atışlarının da PCdeki kadar can yakmasını sağlıyor.

TAKLİTLERE YER YOK
Wild Rift, çıkışta 40tan fazla şampiyon içerecek ve daha pek çok sevilen şampiyon kadroya katılmak için sırada bekliyor. Luxla yolunu aydınlat, Garenle döne döne zafere ulaş veya Jinxle rakiplerini havaya uçur.

MÜCADELE ET VE TIRMAN
Yeni Vadide ustalaş, dereceli basamaklarını tırman ve bu arada birbirinden özel ganimetler kazan. LoL PCde olduğu gibi, Wild Rift de ustalık gerektiren şampiyonlar, makro stratejiler ve sayısız oyun tarzıyla kendini kanıtlamana olanak sunuyor.

BÜTÜN GÖZLER ÜSTÜNDE
Yığınla kostüm ve düzinelerce temayla şampiyonunun görünümünü dilediğince özelleştir. Sonra da Wild Riftin yepyeni 3 boyutlu model görüntüleyicisiyle şampiyonlarını hiç olmadığı kadar yakından tanı.

FATURA DEĞİL, BECERİ
Bütün şampiyonlar tek kuruş harcamadan açılabilir ve oyun süresi ya da güç için hiçbir ödeme gerekmez. Sonsuza kadar!

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir