Levent Kırcadan Fatih Altaylıya Cevap

Levent Kırca, geçtiğimiz gün katıldığı televizyon programında gerginlik yaşadığı Fatih Altaylının köşe yazısına cevap verdi.

Yazar ve oyuncu Levet Kırca, Vatan haini dediği Sezen Aksu, Ali Poyrazoğlu ve Halil Ergün ün kendisine tazminat davası açtığını belirterek, Benim için hiçbir önemi yok. Ben bu parayı nasıl olsa ödeyemem de bunlar kendilerini deşifre ediyor dedi.

Nasrettin Hoca Kültür Merkezinde düzenlenen imza gününde konuşan Kırca, Hangi sanatçı benim gibi ortalara çıkıp bu konuları dile gitmiştir? Ben 3 tanesine hükümetten yana oldukları için, Biz seni takip ediyor ve destekliyoruz, yaşa hükümet dedikleri için, Vatan hainisiniz dedim. Eğer ben de dönek biri olsam aynı lafı ben de hak ederim. Bu 3 arkadaşımız bana bugün 50şer bin liralık, yani 150 bin liralık tazminat davası açmışlar. Benim için hiçbir önemi yok. Ben bu parayı nasıl olsa ödeyemem de bunlar kendilerini deşifre ediyor diye konuştu.

FATİH ALTAYLIYA CEVAP VERDİ

Kırca, geçtiğimiz gün katıldığı televizyon programında gerginlik yaşadığı köşe yazarı Fatih Altaylı yı da eleştirerek, Ertesi gün kendine bir özeleştiri yazmış, kendi söylediğine göre de salakmış. Kendisi öyle diyor. Arkadaş yazının sonunda, ben bundan sonra akıllandım, kaybedecek bir şeyi olamayanı çıkartır mıyım karşıma diyor. Bunlar neden Cumhuriyete karşılar. Çünkü kaybedecek şeyleri var. Ama bilmiyor ki ben cumhuriyeti kaybedersem, ben de beraberinde yok olurum. Kaybedecek en büyük şeyi olan benim. O da cumhuriyettir ifadelerini kullandı.

Daha sonra Kırca, Önüm Arkam Sağım Solum Dönek adlı kitabını imzaladı.

AA

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir