Leyla ile Mecnun 34. Bölüm Fragmanı izle

0
0

Leyla ile Mecnun 34. Bölüm izle Leyla ile Mecnun 34. Bölüm Fragmanı izle Leyla ile Mecnun 34. Bölüm Leyla ile Mecnun 34. Bölüm Fragmanı izle Leyla ile Mecnun 35. Bölüm Fragmanı izle Leyla ile Mecnun Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Aynı gün dünyaya gelen iki bebek, hastanedeki yatak sayısının azlığından dolayı yan yana yatırılırlar. Ailelerinin doğar doğmaz birbirlerini buldular demesiyle, beşik kertmesi yapılan çift, isimlerini efsane âşıklar Leyla ve Mecnun dan alırlar.
Leyla ve Mecnun’un beşik kertmesi yapılmasının üzerinden yirmi beş yıl geçmiştir. Leyla İstanbul Üniversitesi’nde, Mecnun ise Açık Öğretim’de okumaktadır. Her ikisinin de birbirlerinden haberi yoktur. Bir sabah, ailesi Mecnun’a durumu anlatır ve Leyla’yı istemeye giderler. Mecnun bu durumdan rahatsız olsa da ailesinin zoruyla Leyla’nın evine gider. Uzun süredir görüşmeyen iki ailenin tartışmasıyla sonlanan ziyarette Mecnun, Leyla’yı görmüş ve görür görmez de âşık olmuştur. Mecnun Leyla’nın peşinden koşmaya başlar. Onunla tanışmak ve onu etkileyebilmek için ne yapacağını bilemeyen Mecnun, bir gece rüyasında Aksakallı Dede’yi görür. Ancak Aksakallı Dede’nin rüyalarından çıkıp Mecnun’la beraber yaşamaya başlamasıyla durumlar iyice karışır.

Leyla ile Mecnun 35. Bölüm Yayınlandıgında sitemizde yer alıcaktır;

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz