Aktör Keanu Reeves açıkladı Eski rol arkadaşı Winona Ryder ile gerçekten evli mi?

23.11.2021
50
Aktör Keanu Reeves açıkladı Eski rol arkadaşı Winona Ryder ile gerçekten evli mi?

Aktör Keanu Reeves açıkladı: Eski rol arkadaşı Winona Ryder ile gerçekten evli mi? Aktör Reeves, 1992deki Dracula filminde rol arkadaşı Ryder ile çektiği dini evlilik töreni sahnesiyle ilgili söylentilere yanıt verdi. Sahnenin gerçek bir papazla çekildiğini hatırlatan Reeves “Sanırım Tanrı katında Ryder ile evliyiz” dedi.

Ryder, 2018de Entertainment Weeklyye verdiği demeçte filmdeki evlilik sahnesi hakkında konuşmuş, Aslına bakarsanız Dracula filminde evlendik. Yemin ederim. Gerçekten evliyiz demiş, bunu da şu sözlerle gerekçelendirmişti: O sahnede Coppola gerçek bir papaz oynattı. Sahneyi çektik, papaz yapması gereken her şeyi yaptı. O yüzden sanırım evliyiz.

Coppolo da Ryderın bu söylediklerini destekleyip Bir anlamda, çekim bittiğinde fark ettik ki Keanu ve Winona bu sahne ve seremoni sonrası gerçekten evlendi demişti.

John Wick ve The Matrix serisinin devam filmleriyle yeniden seyirciyle buluşmaya hazırlanan Reeves de sonunda bu konu hakkındaki görüşünü dile getirdi. Esquire dergisine röportaj veren ve sahneyi gerçek papazla çektiklerini hatırlatan Reeves, Winona evli olduğumuzu söylüyor. Coppola da öyle diyor. O yüzden sanırım Tanrı katında evliyiz diye konuştu.

Reeves şu anda sanatçı Alexandra Grant ile, Ryder da 2011den bu yana Scott Mackinlay Hahn ile birlikte.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.