Biricik Suden isyan etti! Özkan Uğur sizin için sanatçı benim için kardeş

15.07.2023
68
Biricik Suden isyan etti! Özkan Uğur sizin için sanatçı benim için kardeş

Biricik Suden isyan etti! Özkan Uğur sizin için sanatçı, benim için kardeş MFÖ üyelerinden Özkan Uğur, 8 Temmuz’da hayatını kaybetmiş, 11 Temmuz’da son yolculuğuna uğurlanmıştı. Efsane müzik grubunun bir diğer üyesi Mazhar Alanson’un eşi Biricik Suden, bugün spor salonundan yaptığı paylaşım sonrası gelen eleştirilere sert bir cevap verdi.

Müzisyen kişiliğinin yanı sıra rol aldığı dizi ve filmlerle de adından sıkça söz ettirmeyi başaran Özkan Uğur, daha önce üç kez yenidği lenf kanserine yenik düştü.

69 yaşındaki sanatçı, yoğun bakımda 1.5 ay süren tedavisinin ardından 8 Temmuz Cumartesi günü yaşamını yitirdi. Özkan Uğur’un vefatı tüm Türkiye’yi yasa boğdu.

Biricik Suden isyan etti Özkan Uğur sizin için sanatçı, benim için kardeş
Özkan Uğur ile birlikte MFÖ grubunun üyelerinden olan, usta müzisyenin 52 yıllık dostu Mazhar Alanson, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen anma töreni ve Taksim Taksim Camii’ndeki cenaze töreninde güçlükle ayakta durabildi. Bu anlarda Alanson’u eşi Biricik Suden teselli etti.

Biricik Suden isyan etti Özkan Uğur sizin için sanatçı, benim için kardeş
TEPKİ ÇEKEN PAYLAŞIM

Son yıllarda kendini spora veren, sosyal medyadan sık sık spor salonundan paylaşımlar yapan Biricik Suden, bugün Instagram hesabından bir kez daha ağırlık antrenmanı yaparken çekilmiş fotoğrafını yayınladı. Bazı takipçileri, Suden’in paylaşımına tepki gösterdi.

HADDİNİZİ AŞARSANIZ UYGUN OLDUĞUNUZ YERE KOYARIM

Biricik Suden, spor salonundaki karesi sonrası hakkında yapılan olumsuz yorumlara yanıt verdi.

20 yıl önce babamın vefat ettiği günün gecesi saat 24.00’ı geçiyordu, spor salonu açtırıp antrenman yapmıştım. Kimilerinin kederle başa çıkma yöntemi, hayat ve ölüm felsefesi, kimilerinden daha farklı olabiliyor. Özkan sizin sanatçı olarak tanıyıp, sevdiğiniz bir değerdi. Benim 44 yıllık arkadaşım, dostum, kardeşim. Çamur atma uğruna haddinizi aşmayın, aksi halde ben sizi uygun olduğunuz yere koyarım.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.