Dilan Çiçek Denizin eski aşkı ile yeni sevgilisi aynı karede!

14.07.2023
60
Dilan Çiçek Denizin eski aşkı ile yeni sevgilisi aynı karede!

Dilan Çiçek Deniz’in eski aşkı ile yeni sevgilisi aynı karede! Oyuncu Dilan Çiçek Deniz, İzlandalı reklam yönetmeni Thor Saevarsson ile ayrıldıktan sonra meslektaşı Mert Yazıcıoğlu ile aşk yaşamaya başlamıştı. Yazıcıoğlu ile Dilan Çiçek’in eski sevgilisi Furkan Andıç’ın, Bodrum’da düzenlenen bir partide objektif karşısına geçmesi sosyal medyada gündem oldu.

2014 yılında katıldığı güzellik yarışmasında ikinci olduktan sonra oyunculuğa adım atan Dilan Çiçek Deniz, 2017’de meslektaşı Furkan Andıç ile bir yıl aşk yaşamıştı. Andıç, ayrılığın ardından Deniz’in arkadaşı Aybüke Pusat ile yeni bir ilişkiye yelken açmıştı.

Deniz’in, İzlandalı Thor Saevarsson ile evlilik hazırlığı yaptığı birlikteliği ise sürpriz şekilde mutsuz şekilde son bulmuştu. 28 yaşındaki güzel, gönlünü Afra Saraçoğlu ile yolları ayrılan Mert Yazıcıoğlu’na kaptırmıştı.

SOSYAL MEDYAYI SALLADI

Mert Yazıcıoğlu’nun, geçtiğimiz günlerde Bodrum’da düzenlenen bir partide sevgilisi Dilan Çiçek Deniz’in eski aşkı Furkan Andıç ile hatıra fotoğrafı çektirmesi sosyal medyada çok konuşuldu.

İŞTE O KARE

Oyuncu Taro Emir Tekin, söz konusu pozu Instagram hesabından paylaştı. Fotoğraf karesinde yer alan ünlü isimler arasındaki ilişkiler çok konuşuldu.

Furkan Andıç: Dilan Çiçek Deniz’in eski sevgilisi

Mert Yazıcıoğlu: Dilan Çiçek Deniz’in yeni sevgilisi

Aybüke Pusat: Furkan Andıç’ın sevgilisi ve Dilan Çiçek Deniz’in küs olduğu eski arkadaşı

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.