Maraşlı Dizisi 7. Bölüm Sesli Fragmanı 22 Şubat Özeti

Maraşlı Dizisi 7. Bölüm Sesli Fragmanı izle 22 Şubat Özeti 2021 pazartesi atv

Maraşlı 6. Bölüm özeti: Savaş, Mahuru kaçırır, zindan gibi bir odaya kapatır. Mahura çok kötü davranmaktadır. Mahur, ilk defa ölüme çok yaklaşmıştır. Mahur, Maraşlının öldüğünü sanmaktadır. Maraşlı, Mahuru kurtarmak için nasıl bir yol izleyecek? Savaş, Azizden; Mahurun, ailesiyle ilgili gerçekleri öğrenmesini istemiyorsa Maraşlıyı öldürmesini ister. Aziz, kızını kaybetmemek için Maraşlıyı öldürmeyi göze alacak mı? Azizden uzun süredir şüphe duyan Maraşlının bu anlaşmadan haberi nasıl olacak? Tüm kartlarını oynayan Savaş, Ozanı da tehdit eder. Savaş, Ozana 24 saat süre verir.

24 saat sonunda Türel Ailesini ve Ozanı hayatlarını değiştirecek bir sürpriz beklemektedir. Mahur, arkadaşı Betülün düzenleyeceği kermese Zelişi de davet eder. Bu davet Maraşlıya tehlikeli gelir ama Mahuru kıramaz. Kermeste keyifli vakit geçiren Maraşlı, Mahur ve özellikle Zelişin mutluluğuna gölge düşer. Kermeste yaşananlar Maraşlıyı yeni bir yol ayrımına getirecektir. Maraşlı kendini, kızını ve Mahuru bekleyen tehlikeden nasıl kurtulacaktır?

Maraşlı 7. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir