Marilyn ile Bir Hafta Filmini Full izle

Marilyn ile Bir Hafta Film Fragmanı Full izle, Marilyn ile Bir Hafta Filmi izle, Marilyn ile Bir Hafta Full izle, Marilyn ile Bir Hafta izle, Marilyn ile Bir Hafta Filmi Online Full izle, Marilyn ile Bir Hafta Full Seyret

Özet: 1956 yılının yazında, 23 yaşında genç bir delikanlı olan Colin Clark (Eddie Redmayne), Oxfordda okuduğu bölümü terk ederek, sinema sektörüne girer ve kendisini o sırada çekimlerine başlanan The Prince and the Showgirl adlı filmin setinde, en alt kademedeki asistanlardan biri olarak bulur.
Sir Laurence Olivier (Kenneth Branagh),efsanevi yıldız Marilyn Monroe (Michelle Williams) ve o dönem yeni evlendiği kocası, İngiliz tiyatro oyun yazarı Aurthur Millerı (Dougray Scott) merkezine alan film, asistan Colinin gözünden Monroe’nun İngilterede geçen bir haftasını anlatıyor. Miller İngiltereden bir süre ayrılmak zorunda kaldığında genç asistana da, Hollywooda dönmeden önce güzel aktristi İngiliz sosyetesi ile tanıştırmak, gezdirmek ve eğlendirmek görevi düşüyor.
Colin Clarkın günlüklerinden uyarlanan filmde iki genç insan arasında yaşanan karşı konulmaz çekim bir kez daha beyazperdeye taşınıyor. Simon Curtisin yönetmenliğinde kotarılan yapımda, Marilyn Monroeyu Aşk ve Küller filminin Cindysi Michelle Williams canlandırıyor.
Vizyon tarihi: 10 Şubat 2012
Yönetmen: Simon Curtis
Oyuncular: Michelle Williams, Eddie Redmayne, Kenneth Branagh
Orijinal adı: My Week with Marilyn
uzun metrajlı film İngiltere
Tür: Biyografik
Süre: 96 dk Yapım yılı: 2011
Dağıtımcı: Tiglon

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir