Marvel filmi Morbiustan yeni fragman geldi

Sonynin Spider-Man evreninde geçen Marvel filmi Morbiustan yeni fragman geldi Sonynin kurduğu Spider-Man evreninde geçen, başrolde Jared Letonun olduğu Morbius filminden yeni fragman geldi. Film 1 Nisan 2022de vizyona girecek.

Bildiğiniz üzere şu anda Disneyin kurmuş olduğu Marvel Sinematik Evreni dışında, Sonynin Spider-Man odağında ayrı bir evreni bulunuyor. Bu evrene ait olan yapımlardan Morbiusun da geçtiğimiz saatlerde yeni bir fragmanı paylaşıldı.

Fragmanda daha önceki fragmanlara göre yeni sahneler görebiliyoruz. Film ne yazık ki birkaç kez ertelendiği için heyecanını biraz kaybetti. Ancak yine de Sonynin Venom sonrasındaki ilk filmi olduğu için nasıl olacağı merak ediliyor.

Morbius Fragman

Morbius filminin yönetmenliğini Daniel Espinosa üstleniyor, senaristliğini ise Matt Sazama ve Burk Sharpless üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ise Jared Leto, Michael Keaton, Adria Arjona, Matt Smith, Tyrese Gibson, Corey Johnson, Jared Harris ve Kadrolsha Ona Carole gibi isimler bulunuyor. 28 Ocak 2021de vizyona girmesi bekleniyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir