Marvel ve Skydance yeni oyunu Fantastik Dörtlü veya Ant-Man ile ilgili olabilir

Marvel ve Skydance yeni oyunu Fantastik Dörtlü veya Ant-Man ile ilgili olabilir Sinema dünyasında ciddi popülerlik kazanan Marvel, oyun dünyasına da daha çok adım atıyor. Skydancein yeni oyunu ile ilgili önemli bilgiler sızdırılmış olabilir.

Marvel Sinematik Evreni ile popüler kültüre giren Marvel, sinema ve televizyon dışında oyun dünyasına da ağırlık vermeye başladı. Marvel ve Skydance, geçtiğimiz hafta yeni bir oyun üzerinde çalıştıklarını açıklamıştı. Geliştirme aşamasının çok başlarında olduğu tahmin edilen oyun hakkında ise neredeyse hiçbir bilgi bulunmuyor. Ancak oyun hakkında önemli bir detay sızmış olabilir.

Oyun, Fantastik Dörtlü veya Ant-Man hakkında olabilir
Marvel ve Skydancein yeni oyunun başında, Unchartedın yaratıcısı Amy Henning bulunuyor. Oyun hakkında açıklanan şeyler limitli olsa da oyunun üçüncü şahış bakış açısı ve hikaye odaklı olması bekleniyor. Marvel evrenin büyüklüğü düşünüldüğünde ise oyunun ne hakkında olacağını tahmin etmek oldukça zorlaşıyor. Ancak gelen bilgilere göre oyun, Fantastik Dörtlü veya Ant-Man hakkında olabilir.

Çizgi roman dünyasının önemli isimlerinden olan Kevin Smith ve eski Marvel-DC yazarı Marc Bernardin, birlikte sundukları Fatman Beyond podcastinde Marc Bernardinin yeni Marvel oyununda yazar olarak çalıştığı açıklandı. Bernardin, oyun hakkında bir bilgi vermedi ancak Kevin Smith yanlışlıkla sürprizi kaçırmış olabilir. Kevin, takipçilerin yayının sohbet kısmında oyunu anında doğru tahmin ettiklerini söyledi. Sohbette birçok tahmin bulunsa da Kevinin söyleme zamanı ile uyuşan en mantıklı tahminler Fantastik Dörtlü ve Ant-Man.

Marvel ve Skydancein yeni oyunun hangi karakter veya karakterler hakkında olacağı bilinmiyor. Oyunun geliştirme sürecinin başlarında olmamızdan dolayı da büyük ihtimalle uzun bir süre öğrenemeyeceğiz.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir