film fragman haber

Marvelin yıldızlarla dolu yeni filmi Eternals tan heyecanlandıran bir fragman geldi

Marvelın yıldızlarla dolu yeni filmi Eternalstan heyecanlandıran bir fragman geldi! Marvel Sinematik Evreninin bu yıl yayınlanacak olan yeni filmi Eternalstanheyecanlandıran yeni bir fragman paylaşıldı.

Marvelın sinemada kurmuş olduğu evrenin yeni bir dönemine giriyoruz. Bu yeni dönemde en çok merak edilen filmlerden biri de şüphesiz Eternals. Filmin yönetmeni ve oyuncuları sebebiyle bir hayli merak edilen bir filmden yeni bir fragman paylaşıldı.

Fragmanda Endgame ve Infinity Warda olan olaylar biraz daha anlam kazanıyor ve bu büyük olayların sonucunu Eternalsta izleyeceğiz gibi duruyor. Ayrıca fragman sayesinde karakterlere daha yakından bakabiliyoruz ve birçoğunun gücünü de görebiliyoruz. Daha önceki açıklamalarda da olduğu gibi filmin bir hayli büyük bir film olduğu belli. Fragmandan da net bir şekilde anlaşılıyor.

Eternals, 5 Kasım 2021de vizyona girecek. Filmin yönetmenliğini Chloé Zhao yapıyor ve kendisi bu yıl Oscarda En İyi Yönetmen ödülünü kazanmıştı. Oyuncu kadrosunda ise Angelina Jolie, Salma Hayek, Richard Madden, Gemma Chan, Kit Harington, Kumail Nanjiani, Barry Keoghan ve Dong-seok Ma bulunuyor. Yönetmen Chloé Zhao, bu yılki Oscarda En İyi Yönetmen ödülünü almıştı.

Resmi olarak duyurulmasa da Eternals 2 için de çalışmalara başlandığı söylentiler arasında. Bahsi geçen fragmanı aşağıda bulabilirsiniz.

Eternals Yeni Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir