Masum 87. Bölüm Sesli Fragmanı 17 Haziran izle

Masum 87. Bölüm Fragmanı (17 Haziran Çarşamba) Masum 87. Bölüm Sesli Fragmanı 17 Haziran izle

Gopinin içindeki okuma yazma isteğini gören okul müdürü onu öğrenci olarak kabul eder. Gopi okula başlayınca ev işleri Rashiye kalır. Sürekli Rashiyi gözetleyen Kokila her fırsatta onu azarlar. Rashi ise Gopinin okulda küçük düşmesi için onun yaptığı ödevlerin hepsini siler. Ödevi eksik olan Gopi okulda ceza alır. Gopi eve döndüğünde bu cezayı Kokilaya nasıl anlatacağını bilemez ve onun vereceği tepkiden çok korkar. Kokila Gopinin ceza aldığını öğrenince ne yapacak?

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı Saath Nibhaana Saathiya, Masum adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnisin üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumarın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10da Kanal 7de

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashinin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopinin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modinin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopiyi gelini olarak seçer. Aham, Gopinin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

  • Masum Son Bölüm Sesli Fragmanı yeni 17 Haziran izle

Masum 87. Bölüm Fragmanı

YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir