Masum Dizisi 71. Bölüm Yeni Fragmanı Sesli 1 Haziran izle

Masum 71. Bölüm Fragmanı (1 Haziran Pazartesi) Masum Dizisi 72. Bölüm Yeni Fragmanı Sesli 1 Haziran izle

Masumda bugün Ahemin iş için İsviçreye gidecek olması Kokilayı umutlandırır fakat onun Gopiyle gitmeyeceğini öğrenince yıkılır. Ahem annesinin isteğini kabul edip Gopiyle mi gidecek?

Ahemin İsviçrede bir işi çıkar ve oraya gitmek için hazırlık yapar. Herkes Gopinin de onunla İsviçreye gideceğini düşünürken Ahem annesiyle gideceğini söyler. Bunu duyunca gözyaşlarına boğulan Gopi üzüntüsünü kimseye göstermek istemez. Rashinin de Cigarla İsviçreye gideceğini duyan Kokila çok öfkelenir. Gopiyi bir şekilde Ahemle göndermeyi kafasına koyan Kokila plan yapmaya başlar. Ahem her şeye rağmen Gopiyle gidecek mi? Masumiyetin hırsla harmanlandığı Masum her gün 16:00da Kanal 7 ekranlarında

Zıt karakterli iki kuzenin öyküsünün anlatıldığı “Saath Nibhaana Saathiya”, “Masum” adıyla Kanal 7 ekranlarında yerini alıyor. Başrollerini Giaa Manek ve Rucha Hasabnisin üstlendiği, orijinal adı Saath Nibhaana Saathiya olan Masum ekranlarda fırtınalar estiriyor. Yönetmen koltuğunda Bhagwan Yadav ile Pawan Kumarın oturduğu ve yayınlandığı dönemde büyük bir ilgi gören Masum, her gün 16.10da Kanal 7de Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashinin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopinin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modinin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopiyi gelini olarak seçer. Aham, Gopinin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

  • Masum Dizisi Son Bölüm Yeni Fragmanı Sesli 1 Haziran izle

Masum 71.Bölüm Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir