Masum Dizisi 74. Bölüm Fragmanı Sesli izle 4 Haziran Perşembe

0
0
Masum 74. Bölüm Fragmanı (4 Haziran Perşembe) Kanal7 Masum Dizisi 74. Bölüm Fragmanı Sesli izle 4 Haziran 2020 Perşembe

Masumda bugün Rashi yaptığı hatadan dolayı kendini cezalandırmak zorunda kalır. Kokila ise Ahem ve Gopiyi yakınlaştırmak ister. Ahem annesinin çabasına karşılık verecek mi? 73. Bölüm Rashi ve Urmila Gopiyi Ahemden ayırmak için yeni bir plan hazırlar. Fakat yaptığı büyük bir hata yüzünden cezalandırılır. Kokila ise sessizlik yemini eden Rashiye güvenmez ve onu sürekli kontrol eder. Rashi ise Gopiye yardım ediyor gibi görünür fakat onun zor duruma düşmesi için elinden geleni yapar. Kokila ise Ahem ve Gopinin arasını düzeltmek için tüm çabasını sergiler. Ahem Gopinin güzel yönlerini görmeye başlayacak mı?

Birbirlerinden tamamen zıt olan iki kuzen Gopi ve Rashinin hikayesinin anlatıldığı Masum saflığı, sevgiyi ve gerçek aşkı izleyicisine hissettirecek. Gopinin ailesi ölünce dayısı onu evlatlık alır ve onu öz çocuklarından ayırmaz. Gopi, sevecen kalbiyle herkesin dikkatini çeker. Okuma yazması olmayan Gopi, iyiliğin ve sevginin tüm engelleri aşacağını düşünür. Öte yandan Rashi ise annesi Urmila gibi çok akıllı ve açgözlüdür. Hikaye, Kokila Modinin oğlu Aham için mükemmel bir gelin arayışı ile başlar. Kokila Gopiyi gelini olarak seçer. Aham, Gopinin okuma yazma bilmediğinden habersiz bu evliliği kabul eder. Gopi ile başlayan bu serüven Rashi için de bambaşka sürprizlere gebedir.

Senaryo: Gautam Hegde, Jyoti Tandon, Ved Raj, Bhavna Vyas, Akash Derin Yönetmen: Bhagwan Yadav, Pawan Kumar Oyuncular: Giaa Manek, Rucha Hasabnis , Devoleena Bhattacharjee, Rucha Hasabnis, Muhammed Nazım, Vishal Singh, Rupal Patel

  • Masum Dizisi Son Bölüm Fragmanı Sesli izle 4 Haziran 2020 Perşembe

Masum 74. Bölüm Fragmanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz