Ana Sayfa Magazin Mehmet Ali Erbil de Ece Erkene Dava Açacakmış!

Mehmet Ali Erbil de Ece Erkene Dava Açacakmış!

1
0

Mesajın içeriğine çok sinirlenmiş!

FOX TV’de Rengarenk programını sunan Ece Erken attığı mesaj dolayısıyla Demet Akalın ve Elif Güvendik ile davalık olmuştu. Dava açacaklar arasına şimdi Mehmet Ali Erbil de katıldı.

Milliyet’in haberine göre, Demet Akalın önceki gece, uzun süre küs kaldıktan sonra barıştığı Mehmet Ali Erbil’in evine gitti. Akalın, bu durumu twitter’dan “Mali’me geldik. Muhabbet gırla, seviyorum dostlarımı” mesajıyla duyurdu. Erbil ile bir süredir adı aşk dedikodularına karışan Yeliz Şar ise, iddiaya göre, Akalın’ın tweet’ini görünce küplere bindi ve yakın arkadaşı Ece Erken’e rica ederek Erbil’e ağır bir mesaj attırdı. Ece Erken’in ayrıca Akalın’a da yönelik, ağır hareket içeren sözcükler de yazdığı iddialar arasında. Erbil çok sinirlendi. Akalın ise avukatı Ersan Taştekin’den Erken hakkında 100 bin TL’lik dava açmasını istedi.

Vatan gazetesinin haberine göre ise, ünlü şovmen Mehmet Ali Erbil önceki gün rutin kontrolleri için hastanedeydi. Geceyi hastanede geçiren Erbil sabah kapalı olan cep telefonunu açtığında iddiaya göre ünlü sunucu Ece Erken’den gelen bir mesajla karşılaştı. Mesajı yeni barıştığı şarkıcı Demet Akalın’a da ileten Erbil, yeni bir polemiğin fitilini ateşledi.

Akalın mesajla ilgili olarak twitter’dan “Yarın(bugün)sabah Elif’imle(Güvendik) savcılığa gidiyoruz. Bir sunucuyu şikayet etmeye..” yazdı. Bunun üzerine Ece Erken’den atıldığı öne sürülen Erbil ve Akalın’ı hedef alan o mesajın içeriği merak konusu oldu.

Erbil konuyla ilgili olarak “Hastanede gece telefonumu kapatmıştım sabah bir açtım ve Ece’nin mesajı gördüm. Gereksiz iğrenç, seviyesiz, hakaret içeren bir şeyler yazmış. Öyle ki size bu mesajın içeriğini söyleyemiyorum bile o kadar iğrenç. Sonra pişman olup, Stelyo’yu aramış ‘çok özür dilerim, lütfen o mesajı yok edin’ demiş. Ama öyle mesaj olmaz. Neyine güvenerek öyle bir mesaj yazmış, dayandığı dağlar neler anlamadım. Mesajda hem hakaret hem tehdit var. Bana bu mesajın hesabını mahkemede verecek” dedi.

Erken’in attığı iddia edilen mesajda Erbil’e “Sübyancı” diye yazdığı Akalın için ise hafif kadın anlamına gelen bir kelime sarf ettiği iddia edildi. Ancak Erken’in bu mesajı niçin gönderdiği belirsizliğini koruyor. İddialara göre Erken’in Kıbrıs’ta yaşadığı bir olayın Erbil tarafından Akalın’a aktarılmasına sinirlendiği öne sürüldü.

Twitter sayfasından “Konuyla ilgili sadece avukatım İbrahim Ateş yetkilidir. Gereken cevap onun tarafından verilecektir. Bu tarz isimlerle ismim ancak mahkemede anılır” diyen Ece Erken, çıkan haberlerle ilgili olarak gene Twitter sayfasından, “Posta gazetesine ne benim nede Yeliz’in verdiği bir demeç yoktur,hepsi gerçek dışıdır, hiçbir yere yorum yapılmadı, Avukatım İbrahim Ateş haricinde kimsenin ağzından çıkana lütfen inanmayınız,bu tarz haberlerde başkaları adınınn çıkmasına alışık ama ben değilim..yorum yapmayacağım.

Yelizim kafan rahat olsun,pazar donuyorum tatilden,sen benim kardeşimsin,onlar alışık bu tarz şeylere,bizim aile yapımız izin vermez, gazetelere bu tarz haberlerle onlar alışık haber olmaya. Allahtan çizgimiz belli. Doğrulardan şaşmayız biz kolay kolay..” notlarıyla tepkisini ortaya koydu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz