film fragman haber

Merakla beklenen The Batman filminden yeni fragman paylaşıldı

Merakla beklenen The Batman filminden yeni fragman paylaşıldı 2022 yılının en çok beklenen filmlerinden biri olan The Batmanden DC FanDom etkinliğinde yeni fragman geldi. Fragmanı haberimizde bulabilirsiniz.

DC çizgi roman evreninin ve genel oalrak eğlence sektörünün en popüler karakterlerinden birisi olan Batmanin bildiğiniz gibi yeni bir filmi geliyor. Filmden de merakla beklenen yeni fragman sonunda paylaşıldı.

DC FanDome etkinliğinde paylaşılan yeni fragmanda, ilk fragmanda görmediğimiz birçok sahneyi görebiliyoruz. Ayrıca ilk fragmanda kısa kısa gördüğümüz karakterleri de bu fragmanda daha net bir şekilde görebiliyoruz. Özellikle Batmanin ve Gothamın çok iyi durduğunu söylemek gerek.

Alternatif bir evrende geçecek olan The Batman filminin çekimleri geçtiğimiz aylarda tamamlandı. Filmin bahsi geçen fragmanını aşağıda bulabilirsiniz.

Filmin yönetmenliğini Matt Reeves yapıyor. Mattson Tomlin ve Matt Reeves ise birlikte senaryoyu yazdı. Filmin oyuncu kadrosu ise şöyle: Robert Pattinson (Batman), Colin Farrell (The Penguin), Zoë Kravitz (Catwoman), Andy Serkis (Alfred Pennyworth), Paul Dano (The Riddler), Jeffrey Wright (Jim Gordon) ve John Turturro (Carmine Falcone). 4 Mart 2022de vizyona girecek.

The Batman Yeni Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir