Merve geldi Öykünün rolü azaltılıyor

İlk bölümünden itibaren eleştiri oklarına hedef olan Kuzey Güneyin başrol kadın yıldızı Öykü Karayelin rolünün azaltılacağı ortaya çıktı.

Dizinin fanatikleri Karayeli beğenmemiş ve Kıvanç Tatlıtuğ ile Buğra Gülsoyun canlandırdığı Kuzey – Güney kardeşleri güzelliğiyle birbirine düşürebilecek bir oyuncu olmadığı konusunda yorumlar yapmışlardı. Karayel, eleştirilere Çirkin değilim yanıtıyla karşılık vermişti.
Seyirci yorumlarını dikkate alan yapım şirketi yeni bir formül geliştirdi ve diziye yeni bir kadın oyuncu alarak Cemre rolünü üstlenen Karayelin sahnelerini azaltmaya karar verdi. Ay Yapım Küçük Sırlar ın Ayşegül ü Merve Boluğur ile anlaştı. Boluğur, yarın mahallenin fotoğrafçısı Hüseyinin Milanoda okuyan moda tasarımcısı kızı Zeynep karakteriyle diziye katılacak ve kendisinden hamile kalan Simay ile gizli nikahla evlendiği gün Kuzey ile tanışıp onun hayatını tamamen değiştirecek. Diziye ayrıca bu hafta Bade İşçilin annesi rolüyle Hale Soygazi de katılacak.

Merve Boluğur daha önce Küçük Sırlar dizisinde başrolü oynayan Sinem Kobalın Öpüşmem, sevişmem kurallarına inat cesur oyunculuğuyla öne çıkmış ve yapım şirketi Tims Productions, bu durum üzerine Boluğurun rolünü artırmıştı.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir