Meryem 14. bölüm fragmanı itiraf dolu geldi

Meryem 14. bölümün heyecanla beklenen fragmanı yayınlandı. Meryem yeni bölümünde itiraflarda bulunuyor. Savaş, Meryemin tüm geçmişte yaşadıklarını öğreniyor. Bilinmeyenlerin ortaya çıktığı Meryem 14. bölümüyle 1 Kasım Çarşamba 20.00de Kanal Dde.

Meryem tüm bilinmeyeleri Savaşa anlatacak.. Savaş, Meryemin geçmişini öğrenerek şaşkınlık geçirecek. Meryem heyecan ve merak dolu bölümüyle sevenlerini şaşırtacak. İtiraf dolu olan Meryem 14. bölüm fragmanı yayınlandı.

MERYEM 14. BÖLÜM FRAGMANI

Meryem 14. Bölüm Fragmanı yayında! Meryem, gerçekleri anlatıyor! Savaş, Meryemin geçmişini öğreniyor! Meryem, artık Savaşa daha fazla yalan söylemek istemez. Oktay ile olan geçmişini yalan söylemeden Savaşa anlatır. Duydukları karşısında Savaş çok şaşırır. Meryemin Savaştan tek istediği intikam için hamle yapmamasıdır. Savaş, Meryemin Oktaya olan duygularını sorgular. Meryem, Oktaya karşı bir şeyler hissetmediğini, olanların geçmişe ait olduğunu dürüst bir şekilde söyler. Bu önemli detay Meryem ve Savaş arasındaki ilişkiyi nasıl etkileyecek?

Add your comment

Your email address will not be published.