Meryem Uzerli Evleniyor

Meryem Uzerli Evleniyor Gecenin Kraliçesi dizisiyle Türkiye ekranlarına dönen Meryem Uzerli, sevgilisinin teklifine Evet demiş.

Türkiyeye Muhteşem Yüzyıl dizisi ile merhaba diyen ve kısa sürede çok büyük bir hayran kitlesine ulaşan Meryem Uzerli, diziden tükenmişlik sendromuna yakalandığını söyleyerek sürpriz bir şekilde ayrılmış ve uzun süre kendisinden söz ettirmişti. Almanya’ya döndükten kısa süre sonra o dönem ki sevgilisi Can Ateş’ten bir kız çocuğu dünyaya getiren Uzerli, geride bıraktığımız yıl Gecenin Kraliçesi dizisi için Türkiye’ye dönmüştü. Her ne kadar dizide istediğini başaramasa da aşk hayatında aradığını bulmuş görünüyor. Hatta 6 aylık ilişkinin büyük bir adım attığı söyleniyor.

meryem-uzerli-004.jpg

Konuşulanlara göre, Uzerli’nin 6 aylık sevgilisi iş adamı Alp Özcan evlilik teklif etti ve ‘Evet’ yanıtı aldı. Alp Özcan’ın aylık 25 bin TL kira ödediği Almanya-Berlin’deki villada yaşayan sevgililer bu yaz sonunda evlenecek. Meryem’in mayıs 2013’ta ayrıldığı sevgilisi Can Ateş’ten 2 yaşında bir kızı var.

Sözcü

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir