Ana Sayfa Genel Haberler Mr. Robot üçüncü sezon onayını aldı

Mr. Robot üçüncü sezon onayını aldı

0
0

Mr. Robot üçüncü sezon onayını aldı Son yılların en popüler dizileri arasında yer alan Mr. Robot, ekranlardaki yolculuğuna devma ediyor. Şu sıralar 2.sezonu yayınlanmakta olan dizi, şimdiden 3.sezon onayını aldı.

Geçtiğimiz yılın en başarılı yeni dizilerinden biri olan Mr. Robot, bu yıl 2.sezonu ile izleyicilerin karşısına çıktı. Sosyal medyada en çok konuşulan dizilerin başında gelen Mr. Robottan beklentiler oldukça yüksekti, ancak 2.sezon beklendiği kadar iyi karşılanmadı. Dizinin haftalık izleyici sayısı geçtiğimiz sezona kıyasla yüzde 40 düştü.

Mr. Robotun yayıncı kuruluşu olan USA Network ise, izleyici sayısında yaşanan bu düşüşe rağmen dizinin arkasında duruyor. Henüz 2.sezonunun ortasında olan Mr. Robot, şimdiden 3.sezon onayını aldı. İzleyici sayısı neredeyse yarıya düşen Mr. Robotun bu düşüşe rağmen 3.sezon onayı almasında; dizinin sosyal medyada en çok konuşulan dizilerden biri olması, başta Altın Küre ve Emmyler olmak üzere çeşitli ödüllere aday gösterilmesi ve USA Networkün bugüne kadar yayınladığı en prestijli projelerinden biri olması gibi pozitif faktörler etkili oldu.

Genç sinemacı Sam Esmail tarafından yazılan ve yönetilen Mr. Robot, psikolojik sorunlar yaşayan ve insanlarla sadece onları hackleyerek bağ kurabilen genç hacker Elliotın hikayesini anlatıyor. Mr. Robot olarak bilinen bir anarşist tarafından “fsociety” adlı hacker grubuna dahil edilen Elliot, bir yandan dünyayı kontrol eden dev bir şirketi devirmek için mücadele verirken, bir yandan da kendi psikolojik sorunları ile boğuşmak zorunda kalıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz