Muck 3. Bölüm Fragmanı izle 19 Ocak Perşembe

Muck 3. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan Muck 3. Bölüm Fragmanı online internetten izle Muck 19 Ocak Perşembe Fragmanı izle

Muck 2.Bölüm Özeti; Resital çıkışındaki olaydan sonra Rüzgar hafif bir şekilde yaralanmıştır. Buna tanık olan Ada ve Ozan onu hastaneye götürürler. Ozan ve Ada olayı öğrenmeye çalışsa da Rüzgar olanları saklar ve bu olayın aralarında kalmasını söyler. Bu arada Derin Rüzgara ulaşmaya çalışsa da Rüzgar telefonuna cevap vermez.

Okulun sinema hocası Murat (Tüm okul ona kendi aralarında Kara Murat demektedir) aldığı yeni ödülle yurt dışından okula döner. Ama aldığı haber hiç hoşuna gitmez. Haber müzikal yarışmasıdır. Kara Muratın bu işe canı sıkılır. Artık okulun vazgeçilmezi, en gözde kulübü olan sinema kulübünün karşısında başka bir ekip daha vardır. Üstüne üstlük bir de uzun zamandır hoşlandığı ama açılamadığı okulun sanat tarihi hocası Seda da Ozana ilgi duymaya başlayınca Kara Murat için Ozana karşı savaşmak artık kaçınılmaz olacaktır.

Yarışma için kadro oluşturulmuştur. Fakat daha hiçbiri hazır değildir. Artık tüm ekip Elif ve Ozan Hoca ile birlikte provalara başlayacaktır.

Elif ve Ozan arasında sürtüşmeler ve anlaşmazlıklar her ne kadar devam etse de okula gelen haberle yarışmaya katılmak için çok az bir süre içinde ön elemeyi geçmeleri gerektiğini öğrenirler. Bu Elif ve öğrencilerde panik havası yaratır. Ozan onlara nazaran daha rahattır.

Elif Hoca okulun en yetenekli iki öğrencisi Rüzgâr ve Adayı müzikal kadrosuna dâhil etmek için kütüphanede etkileyici bir konuşma yapar. Daha sonra ikisi de provalara katılacak Adayı Elif, Rüzgarı da Ozanın son bir konuşması ikna edecektir. Bu olay Ada ve Rüzgarın biraz daha yakınlaşmasına ve Derin’in kıskançlık krizlerine girmesine neden olacaktır.

Her şey çok güzel gitmektedir, kadro sahneye çıkar, performansları herkesi büyülemektedir ta ki hiç beklenmedik bir olay yaşanana kadar.

Muck 3. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir