Muck 4. Bölüm Fragmanı izle 26 Ocak Perşembe

Muck 4. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan Muck 4. Bölüm Fragmanı online internetten izle Muck 26 Ocak Perşembe Fragmanı izle

Muck 3. Bölüm Özeti; Müzikale katılmak için ön elemede yaşananlardan sonra Engin Salih ve Rüzgarı odasına çekip hesap sorar. Tüm ekipte olanlardan dolayı tedirgin bir bekleyiş vardır. Elifin jüriyi ikna çabaları da boşa çıkmıştır.

Ekip Salih ve Rüzgarın kavgası sonrasında ikiye bölünmüştür ve bu olay müzikale girmelerini daha da zorlaştıracağa benzemektedir.

Ertesi gün Ozanın aklına gelen bir metod ekip için belki de yarışmaya katılmalarına sebep olacaktır ama işin içine Seda ve K.Murat girince bu herkes için sürpriz olacaktır.

K.Murat hala Seda’ya açılamamış ve ona yakınlaşmak adına kendini bir anda müzikalin içinde bulmuştur.

Muck 4. Bölüm Fragmanı izle, Muck 4. Bölüm Fragmanı, Muck 4. Bölüm Fragmanı Seyret, Muck 4. Bölüm Fragmanı HD izle,Muck 4. Bölüm Fragmanı Full izle, Muck 5. Bölüm Fragmanı izle, yuregininsesi.com Muck Son Bölüm Fragmanı izle

Ozan ve Sedanın biraz fazla vakit geçirmesi Elifin kıskançlıklar yaşamasına ve duygularını yargılamasına neden olacak ve hatta bir gece Ozana gitmesi sonucunda olay farklı bir boyut kazanacaktır.

Tunç ve Rüzgarın arası git gide açılmakta baba oğul her fırsatta birbirleriyle kavga etmektedir. Tunç bir türlü Rüzgara yaklaşamamaktadır. Bu nedenle Derinden bu konuda yardım ister.

Rüzgar ve Ada yakınlaşması Derinle Rüzgarı artık ayrılma noktasına getirmiştir. Derin bir taraftan Tunça yardım etmeye çalışırken bir yandan da Adayı tehdit edip Rüzgarı geri kazanmaya çalışır.

Muck 4. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir