Ana Sayfa Dizi Fragmanları Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm Fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm Fragmanı izle

2
0

Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 36. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi

Muhteşem Yüzyıl Osmanlı’nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ışık tutuyor.

Dizide, Osmanlı’nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım’dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın -Moskof Cariye Hürrem’in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi ele alınıyor.

Gerçek bir tarihi uyarlama olan dizide izleyiciler, sarayın ve Osmanlı’nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olacak

Muhteşem Yüzyıl 34. Bölüm Özeti

Hürremin oyunu açığa mı çıkıyor? Hürrem, ölüm döşeğindeki İbrahim Paşanın yanındadır. Sultan Süleymanın doktoru Yasef içeri girer. Yasef İbrahim Paşanın zehirlendiğini açıklar.

Valide Hürremin dairesini Şehzade Mustafaya tahsis eder. Durumdan haberdar olmayan Hürrem, Mustafa ve Mahidevra’ı, dairesinin terasında görür.

İbrahim Paşanın ani hastalığı Hatice Sultan’ı yorgun düşürmüştür. Uykusuz geçen bu gecenin sonunda, Hatice Sultan hayatının en kederli sabahına uyanacaktır.

Hürremin zehirlediği İbrahim Paşa, Hürrem ve Leo arasında yaşananları kanıtlayacak büyük kozunu Hürremin önüne koyar. İbrahim Paşa Hürremin büyük sırrını açığa mı çıkartıyor?

Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz