Muhteşem Yüzyıl 36. Bölüm Fragmanı izle

Muhteşem Yüzyıl 36. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 36. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 36. Bölüm izle Muhteşem Yüzyıl 36. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl 37. Bölüm Fragmanı izle Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı izle Seyret

Bir imparatorluğun kaderine yön veren bir aşkın hikayesi

Muhteşem Yüzyıl Osmanlı’nın en parlak döneminde sarayın kapalı kapıları arkasında dönen oyun ve entrikalara ışık tutuyor.

Dizide, Osmanlı’nın en geniş sınırlara ulaştığı sırada Kırım’dan cariye olmak için yola çıkan bir genç kızın -Moskof Cariye Hürrem’in- oğlunu tahta oturtmak için verdiği mücadele ve yaptıklarıyla bir imparatorluğun kaderine yön verişi ele alınıyor.

Gerçek bir tarihi uyarlama olan dizide izleyiciler, sarayın ve Osmanlı’nın göz kamaştıran zenginliğinin içinde bir kadının ihtiraslı aşkına, hırslarına ve entrikalarına şahit olacak

Muhteşem Yüzyıl 35. Bölüm ÖZETİ

Sultan Süleyman, Hürreme Leonun günlüğünü tercüme etmesini söyler. Hürrem köşeye sıkışmıştır. Sultan Süleyman Leo ile ilgili büyük sırrı öğrenecek mi?

Hatice Sultan yaşayacak mı? Hatice Sultanın kendini öldürmeye çalıştığı haberi Topkapı Sarayına ulaşır. Hanedan derhal Hatice Sultanın sarayına gider. Nigar, Hatice Sultanı yalnız bıraktığı için suçluluk duymaktadır. İbrahim Paşa ve Valide Sultan’a ne cevap vereceğini bilememektedir.

Durumdan habersiz olan Prenses İsabella, Hatice Sultana oğlu için taziye ziyaretinde bulunur. Hürrem Prenses İsabellanın Sultan Süleymanın yakınında olmasına daha fazla dayanamamaktadır. Prensesten kurtulmak için her şeyi göze alan Hürrem, bu ziyaret sırasında İsabellaya, kaçmasına yardım edeceğini söyler. Prensesin bu teklife cevabı ne olacak?

Bali Bey, Arminin İstanbula geri döndüğünü öğrenir. Yanına koştuğunda hasta yatağında yatan Armin ile karşılaşacaktır. Babası Arminin aşk acısı yüzünden hastalandığını düşünmektedir

Muhteşem Yüzyıl 36. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir