Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Fragmanı online internetten izle Muhteşem Yüzyıl 4 Ocak Fragmanı izle Seyret

Muhteşem Yüzyıl 40. Bölüm Özeti; Valide, Leonun defterini bulmuş. Hürremi sorgulamaktadır. Hürrem suçsuz olduğunu anlatmaya çalışır. Valide Sultan ise Hürreme geleceği hakkında iki seçenek sunar. Hürrem zorlu bir kararın eşiğinde..

Hürremle tartışan Valide Sultan ölümcül bir kriz geçirir. Valide Sultan bu rahatsızlığı atlatabilecek mi? Hatice ve Mahidevran, Validenin hastalığından Hürremi sorumlu tutar. Hürremin ise başı belada. Hürrem defterin ortaya çıkmasına engel olabilecek mi?

Osmanlı İmparatorluğu her türlü zorluğa ve olumsuzluğa rağmen Viyanayı kuşatır. Artık Avrupanın kalbi Osmanlının avucunun içinde. Lakin kuşatma uzadıkça, koşullar günden güne ağırlaşır. Sultan Süleyman kuşatmayı ne kadar sürdürebilecek?

Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Fragmanı, Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm Fragmanı Seyret, Muhteşem Yüzyıl 42. Bölüm Fragmanı izle, Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Fragmanı izle

İbrahim, Nigarı kendi sarayında görmekten mutsuz. Nigar ise yarattığı sorunun farkında. Nigarın çözümü, kendisini korkunç bir sona doğru sürüklüyor. Hürrem ise bir köle olarak birçok hakkının elinden alınmasından muzdarip.. Hürremin sıkıntısını çözmek ise Sultan Süleymanın elinde..

Muhteşem Yüzyıl 41. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır.

Benzer Konular

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz