Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanı yayınlandı seyret

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanı yayınlandı seyret STAR TV’nin heyecan dolu dizisi Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanını yayınladı. Kösem doğum yapıyor. Yeni şehzadenin ismi Mehmet.. Peki bundan sonra neler olacak? Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanı ve ayrıntılar haberimizde.

Muhteşem Yüzyıl Kösem hız kesmeden devam ediyor. Perşembe akşamları yayınlanan Muhteşem yüzyıl Kösem 12. bölüm fragmanını yayınladı. Kösem’in doğum yapması haremi karıştırıyor. Yeni şehzade Mehmet’in hayatı tehlikede.

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölümü ile Perşembe akşamı star TV’de..

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM 12. BÖLÜM FRAGMANI

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Muhteşem Yüzyıl Kösem’de bu hafta Kösem Sultan’ın güneşi doğdu!

Fahriye’nin kaçtığını öğrenen Safiye telaşa kapılıyor! Bu sırrı herkesten saklamaya çalışırken, Kösem’in öğrenmesiyle işler karışıyor. Fahriye’nin kaçtığını haber alan Sultan Ahmed, büyük bir öfkeyle hesap sormaya gidiyor. Derviş, Fahriye’nin peşine düşerken, Mehmed Giray ise Şahin’i hapisten kaçırıyor. Şahin, herkesin hayatını değiştirecek bir karar alıyor.

Kösem, Katerina’yı saraydan gönderiyor. Ancak Ahmed’in beklenmedik hamlesiyle hüsrana uğruyor. Kösem’in gebelik haberi saraya bomba gibi düşüyor. Fahriye’nin saraya dönüşü, herkesi şaşkına çeviriyor. Büyük bir buhran geçiren Fahriye’yi teselli eden Derviş oluyor. Kösem ise Safiye’ye son darbeyi vurmak için harekete geçiyor. Öyle bir tuzak kuruyor ki Fahriye kendini ateşe atıyor. Yıllar sonra aldığı bir haber, Safiye’yi bir umudun peşine düşürüyor. Safiye’yi darmadağın edecek kozu elinde tutan Kösem, Safiye’ye bir teklifte bulunuyor. Kösem, sultanlığını ilan ederken, yaktığı ateş sarayı yakıp kavuruyor. Muhteşem yüzyıl Kösem, nefesleri kesecek yeni bölümüyle bu akşam star’da.

Fahriye’nin kaçtığını öğrenen Safiye, telaşa kapılır. Bu durumu başta Ahmed olmak üzere herkesten saklayacaklardır. Ancak Cennet sayesinde haberi alan Kösem, çoktan Fahriye’nin peşine düşmüştür.

Ahmed’in Katerina’ya olan ilgisi Kösem’i delirtir. Katerina’yı saraydan göndermek için akıllıca bir yol izler. Ahmed, Kösem’in yaptıklarını öğrenince, ikili arasında büyük bir kavga yaşanır.

Kösem’in hamile olduğu haberi haremde büyük yankı uyandırır. Kösem ve Ahmed’in aşkı daha da büyürken, Safiye’nin korktuğu başına gelmiştir. Kösem daha güçlüdür artık…
Fahriye’nin saraya dönmesiyle, Kösem intikam planına başlar. Fahriye’ye öyle bir tuzak kurar ki Fahriye kendi sırrını ele verir. Safiye’nin karşısına çıkan Kösem ona son bir şans tanır. Ya yenilgiyi kabul edecek, ya da kızının idamını izleyecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Tüm hakları saklıdır © 2018 sesli sohbet Seviyeli Sesli Kameralı Chat Sitesi