Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? STAR TV ekranında yayınlanan Muhteşem Yüzyıl Kösem son bölümü ile heyecan dolu dakikalar yaşattı. Kösemin bebeğinin olması haremi karıştırdı. Peki Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte yeni bölüm ile ilgili merak edilenler

Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. son bölümde sürpriz gelişmeler oldu. Yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmayan dizinin fragmanı ne zaman yayınlanacak merak konusu. Perşembe akşamı 13. bölüm ile star TVde ekrana gelmesi beklenen dizinin fragmanı heyecanla bekleniyor. İşte son bölümde yaşananlar..

MUHTEŞEM YÜZYIL SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Koruması gereken bir evladı ve çok güçlü bir düşmanı var. Safiye Sultan, gözyaşı sarayına sürgün edilmesinin intikamını almaya yemin ediyor. Sultan Ahmed ise Fahriye’nin canını almaya kararlı! Safiye Sultan ve Derviş Paşa, Fahriye’yi kimsenin tahmin edemeyeceği bir yere gizliyor. Zülfikar ağa bu sırrı öğrenince, Derviş’in Ahmed’in gözündeki sadakati sarsılıyor. Ahmed, Fahriye hakkındaki kararını açıklıyor. Derviş ile Zülfikar arasında ipler geriliyor. Kösem’in iktidar oyunlarına bulaşmasını hazmedemeyen Ahmed’in öfkesi yakıp kavuruyor. Ahmed, Kösem’den vaz mı geçiyor? Sultan Ahmed, Zitvatorok anlaşması için Edirne’ye gidiyor. Ahmed’in yokluğunda büyük savaş başlıyor. Derviş Paşa şok bir suçlamayla zindana atılıyor. Şehzade Mehmed kaçırılıyor. Her yerde oğlunu arayan Kösem Sultan, hayatının en büyük kabusuyla yüzleşiyor.

Sultan Ahmed’in Fahriye’nin canını alacağını bilen Safiye, kızını Ahmed’in ulaşamayacağı bir yere saklar. Ahmed, Fahriye’nin bulunması için Derviş’e emir verir. Ancak Derviş’in gerçeği sakladığından habersizdir.

Kösem’in gizli işler çevirmesinden rahatsız olan Ahmed, Kösem ile büyük bir kavga eder. Kösem, Ahmed’i masumiyetine inandırmaya çalışsa da başaramaz.

Safiye Sultan gözyaşı sarayında intikamını almak için gün sayarken, Kösem ilk çocuğu Şehzade Mehmed’i dünyaya getirir. Şehzade Mehmed’in doğumu Kösem ve Mahfiruze arasında yeni bir savaş başlatır. Kimin evladı, hayatta kalmayı başarıp tahta çıkacaktır?

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir