Muhteşem Yüzyıl Kösem 13. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

0
0

Dün akşam ekrana gelen Muhteşem Yüzyıl Kösem (42. bölüm) yeni sezon 12. bölümde Kösem Sultan mührünün çalınması ortalığı karıştırdı. Ayşe Sultan vicdan azabıyla her şeyi itiraf etmeye karar vermişken, Gülbahar Sultan şüpheleri dağıtmak için zekice bir plan kurunca. İşte Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi son bölümü.

Yapımını TIMS Productionsın, yapımcılığını Timur Savcı’nın yaptığı, Başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger, Farah Zeynep Abdullah, Aslı Tandoğan, Caner Cindoruk, Necip Memili, Ece Çeşmioğlu, Leyla Feray ve Yiğit Uçan’ın yer aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem 12. bölümü ile 21 Şubat 2017 Salı akşamı fox tv’deydi.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM (42. BÖLÜM) YENİ SEZON 12. BÖLÜM ÖZETİ

Muhteşem Yüzyıl Kösem Sultan 12. bölümünde bu hafta Murad ve Kösem yangının yaralarını sarmak için tüm imkânları seferber eder. Zor durumda kalan ahaliyi himaye altına alırlar. Fakat ahali olan bitenden dolayı Sultan Murad’ı suçlamaktadır. Kösem Sultan mührünün çalınmasından Gülbahar’ı sorumlu tutar. Ayşe Sultan vicdan azabıyla her şeyi itiraf etmeye karar vermişken, Gülbahar Sultan şüpheleri dağıtmak için zekice bir plan kurar…

Gevherhan’ın ihanetiyle sarsılan Âtike, ablasıyla yüzleşir. Silahdar Mustafa ise Sultan Murad’a Gevherhan’a olan aşkını anlatır. Sultan Murad bu konuda ne karar verecektir? Bu aşkı öğrenen Kösem Sultan ise kızlarından hesap sorar. Büyük hayal kırıklığına uğrayan Kösem, kızları hakkında bir karar verir. Gülbahar ve Sinan Paşa ise ahaliyi kışkırtmak için haince bir tuzak kurarlar. Sultan Murad ise korkuları ve geçmişiyle yüzleşmeye karar verir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz