Ana Sayfa Genel Haberler Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine üç ünlü oyuncu katıldı

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine üç ünlü oyuncu katıldı

1
0

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine üç ünlü oyuncu katıldı Muhteşem Yüzyıl Kösem’de yeni sezon sürprizleri

Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 2. sezonuna ünlü oyuncular Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.

MUHTEŞEM YÜZYIL KÖSEM YENİ SEZONDA SÜRPRİZ DEĞİŞİKLİK

Star TV’de Ekim 2016’dan itibaren 2. sezonuyla yayınlanmaya başlayacak olan Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine ünlü oyuncular katıldı. Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda Sultan 4. Murat’ın
dönemi anlatılacak. Dizi de yeni hikayesiyle birlikte kadrosunu da değiştiriyor. Metin Akdülger’in yeni sezonda Sultan 4. Murat’ı canlandıracağı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisine Farah Zeynep Abdullah, Canan Ergüdar ve Burak Yamantürk de katıldı.

GENÇ OSMAN’IN SANSÜRSÜZ İDAM SAHNESİ-VİDEO

Dizide Kösem Sultan’ı canlandıran Beren Saat’in de yeni sezonda rol almayacağı ve yerine Nurgül Yeşilçay’ın geçeceği iddia edilmişti. Ünlü oyuncu dizinin yeni sezonunda Beren Saat’in canlandırdığı Kösem’e hayat verecek. Saat, dizinin yeni sezon ilk bölümünde rol alacak. Ardından dizide zaman atlaması yaşanacak ve Yeşilçay yeni Kösem Sultan olarak izleyici karşısına çıkacak.

Muhteşem Yüzyıl dizisinde Şehzade Mustafa rolünü canlandıran Mehmet Günsur’un da yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Hezarfen Ahmed Çelebi’yi canlandıracak.

Oyuncu kadrosu büyük oranda değişecek olan Muhteşem Yüzyıl Kösem’in 2. sezonunda, son olarak Kurt Seyit ve Şura dizisinde rol alan güzel oyuncu Farah Zeynep Abdullah‘la birlikte, geçen sezon Güllerin Savaşı dizisinde izlediğimiz Canan Ergüder de katıldı. Yine son olarak geçen sezon Acı Aşk dizisinde rol alan Burak Yamantürk de yeni sezonda Muhteşem Yüzyıl Kösem’de oynayacak.

Farah Zeynep Abdullah 17 Ağustos 1989 doğumlu. Aslan burcu

Yapımcılığını Tims Productions’un yaptığı, yönetmenliğini Çağatay Tosun’un üstleneceği, başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Metin Akdülger ve Canan Ergüder’in yer alacağı dizi Eylül ayında yeni sezonu açacak. Son olarak Show TV’de yayınlanan ‘Acı Aşk’ dizisinde rol alan Burak Yamantürk, Muhteşem Yüzyıl Kösem’in kadrosuna dahil oldu. Canan Ergüder

Hülya Avşar, Mete Horozoğlu, Ekin Koç, Esra Dermancıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen gibi birçok ünlü isim birinci sezonda rolleri gereği diziden ayrılmıştı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz