Muhteşem Yüzyıl Kösem hangi kanala transfer oldu?

Muhteşem Yüzyıl Kösem hangi kanala transfer oldu? Bölüm başı 1 milyon 300 bin TL’ye kanal değiştirdi

‘Kösem Sultan’ı Nurgül Yeşilçay’ın canlandıracağı ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’ bölüm başı 1 milyon 300 bin TL’ye FOX TV’ye transfer oldu.

4. Murat döneminin anlatılacağı “Muhteşem Yüzyıl” dizisi yeni sezonda Star TV’de olmayacak. FOX TV ile görüşmelere devam eden yapımcı Timur Savcı’nın yeni kanalından bölüm başına 1 milyon 300 bin TL alacağı iddia edildi.

Dizide “Kösem Sultan”ın 40’lı yaşlarını Nurgül Yeşilçay, oğlu 4. Murat’ı Metin Akdülger, diğer rolleri Burak Yamantürk, Caner Cindoruk ve Farah Zeynep Abdullah canlandıracak. TEM Stüdyoları yıkılacağı için dekorları Hadımköy’e taşınan ve bu nedenle çekimleri bayram sonrasına kalan dizinin yurt dışı satışlarından dolayı Fox’ta 39 bölüm yayın garantisi bulunuyor.

NURGÜL SARAYDA
Yeşilçay, Kösem Sultan rolü için hazırlıklarını sürdürüyor. Önceki gün sanat tarihçisi Deniz Esenmenli’nin sunumuyla Topkapı Sarayı’nı gezen Yeşilçay, “Bütün gün foto moto çekmeden, aklımıza bile gelmeden Topkapı Sarayı’nı gezdik ve ihtişam karşısında büyük tarihimizin önünde saygıyla eğildik. Ne mutlu bize ki böyle zengin bir tarihimiz var” dedi.

vatan

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir