Mükemmel Eşleşme

Mükemmel Eşleşme Dizisi 11. Bölüm Tanıtımı Neler Yaşanacak

Mükemmel Eşleşme 11. Bölüm Fragmanı izle trt1 Mükemmel Eşleşme 11. Bölüm Fragmanı seyret

Mükemmel Eşleşme 10. Bölüm özeti Kerem ve Pınar’ın düğün hazırlıkları hız kazanmıştır. Kerem ve Pınar hayallerindeki evi kiralamaya çalışırken, Meral, Firuze ve Fadime çeyiz alışverişi hazırlığı yapmaktadır. Meral, alışverişte Sevinç’in gelmesini istemediği mesajını, yanlışlıkla Sevinç’in olduğu mesaj grubuna gönderince ortalık karışır.

Ahmet’in ısrarları sayesinde kripto dünyasına yatırım yapan Cevat çok büyük kar etmiştir. Hayal edemeyecekleri bir para kazanmışlardır. Fakat Ahmet ve Cevat bu durumu herkesten saklarlar. Zengin olduklarını kendilerinden başka kimse bilmemektedir. Tam bu sırada Cevat’ın telefonu hacklenir, dolandırıcı Cevat’ın yakın çevresinden telefonu aracılığıyla borç para ister.

Cevat’ın bir yandan paraları savururken, diğer taraftan borç istemesi, mahallelinin ve Necati’nin dikkatini çeker. Kerem ve Pınar’ın kiralayacakları ev ailelerinden çok uzaktadır. Bu durumu öğrenen Necati, Kerem ve Pınar’ın bu evi tutmaması için türlü planlar yapar. Necati’nin önderliğinde bütün ailenin, ev sahibini kaçırmaya çalışması birbirinden komik anlara sahne olur.

Mükemmel Eşleşme 11. Bölüm Fragmanı

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir