Genel HaberlerMagazin

Murat Boz Kardeşim Benim de şaşırtacak!

Murat Boz Kardeşim Benim’de şaşırtacak! Murat Boz, yeni filmi “Kardeşim Benim”de büyük bir sürprizle hayranlarını şaşırtacak.

Burak Özçivit, Murat Boz ve Aslı Enver’in başrolde oynadıkları Kardeşim Benim filmi 15 Ocak 2016′da vizyone girecek. Burak Özçivit’le başrolü paylaşan popstar, filmde “A Be Kaynana” adlı Roman şarkısını söyleyecek.
Şarkıcı Murat Boz, “Kardeşim Benim” filmi için stüdyoya girecek. Pop müziğin sevilen şarkılarına imza atan Boz, bu kez bir Roman şarkısıyla hayranlarını şaşırtacak. Burak Özçivit’le başrolü paylaşan Boz, filmde “A Be Kaynana” adlı şarkıyı söyleyecek.

Yapım şirketi, filmde kullanılacak “A Be Kaynana” şarkısının tüm haklarını satın aldı. Boz’un 2016 yılının hiti olmaya aday şarkıdaki performansı hayranları tarafından büyük merakla bekleniyor.

15 OCAK’TA VİZYONDA

Senaryosunu Zafer Külünk’ün kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda Mert Baykal’ın oturduğu filmde Özçivit ve Boz, Hakan ve Ozan adında iki ünlü müzisyen kardeşi canlandıracak. Filmde ikiliye Aslı Enver de eşlik edecek. Enver, acemi bir muhabiri canlandıracak.aslı-enver

Yıllardır küs olan iki ünlü kardeşin, babalarının vasiyeti sonrası değişen hayatlarını anlatan “Kardeşim Benim”, 15 Ocak’ta vizyona girecek. Burak Özçivit ve Murat Boz’un iki müzisyen kardeşi canlandırdığı filmde Aslı Enver, acemi muhabir rolüyle izleyici karşısına çıkacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu