Ana Sayfa Sesli Sohbet Nasıl sohbet edebilirim?

Nasıl sohbet edebilirim?

2
0

Nasıl sohbet edebilirim? Sohbetlerinizi en keyifli hale getirmenin adresi
Artık yazılı şekilde yada profil şeklinde’ki arkadaşlık kurmaları- sohbet etmeyi unutabilirsiniz. Yeni nesil sesli sohbet odalarında bir çok fonksiyonu aynı anda kullanarak sohbetinizi daha keyif verici vede eğlenceli hale getirebilirsiniz. Sizlerde gerçek kişilerle sohbet etmeyi onlarla doya doya uzunca süreler konuşmayı özlediniz değil mi? Bunun için artık sohbetinizi sesli vede kameralı olarak yaparak gerçek arkadaşınızı bulabilirsiniz. Peki nasıl sohbetler edebilirim?
Yapmanız gereken 1 ) Ana sayfamızda yer alan yada konumuzun alt kısmında bulunan sohbete giriş resimlerine Tıklayınız.
Yapmanız gereken 2 ) Şu an karşınızda Sohbet paneli çıkacaktır. Sohbet paneline kullanmış olduğunuz ismi/ rumuzu yazınız.
Yapmanız gereken 3 ) Sesli ve kameralı sohbet edebilmeniz için; Aktive X denetimini gerekmektedir. Sohbet panelinde Active X denetimi otomatik olarak gelecektir. Otomatik olarak gelmezse Manuel olarak ana sayfa Active X inidr yazısına tıklayarak indirebilir, bilgisayarınıza kurabilirsiniz.
Sesli sohbet odalarımızın en büyük özellikleri ise;
Sohbetinizi sesli olarak yapabilmeniz ve konuştuğunuz kişinin sesini duymanızdır.
Kameralı olarak çoklu muhabbet ortamında kullanıcılarla canlı olarak konuşabilirsiniz.
Canınız sıkıldığı an ( Eğlence, Oyun ) sohbet odalarımızda etkinliklere katılabilirsiniz.
Evlenmek yeni bir sevgili bulmak için en ideal sohbet odalarıdır.
Sohbet odalarına giriş yaparken problem yaşıyorsanız; Ana sayfamızda yer alan İletişime geç kısmından bizlere canlı şekilde ulaşabilirsiniz. Sorunlarınız, sorularınız kısa sürede cevaplanır ve problemler çözülür.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz