Nasipse nasipse.com

nasipse.com Evlilik sitesi Nasipse arkadaşlık nasipse.com sonu evlilik olur diyilen ilişkilerin başlangıç noktası olmak için hizmete giren Nasipse.com, görsel yada işlevsel olarak diğer arkadaşlık türevi evlilik sitelerinden pek farklı değil. Zaten arkadaşlık yada evlilik sitelerinin görsel yada işlevsel olarak birbirlerinden farklı olmasıda beklenemez.

Sadece içinde brındırdıkları kitlenin kumaşına göre birbirlerinden ayrıldıklarını söyleyebiliriz.Mesela islamievlilik.com adlı evlilik sitesi dini muhafazakar kesime hitap ediyor.Ama görüntü olarak diğer arkadaşlık sitelerinden pek farklı değil. Bu yüzden nasipse.com adlı siteninde bu kulvara dahil olması evlilik sitesi platformuna pek birşey katmış diyemeyiz.Ama dedim ya her sitenin içinde farklı kişilerin varlığı söz konusu, birinde olmazsa birinde olur…

Evlilik siteninin Bir Parçası Olan Üyeliksiz Kameralı Sohbet Odalarımızda Evlenmek isteyen bay ve bayan arkadaşlarımız İZDİVAÇ Odamızda birbirlerini görerek tanışıp bir birleri hakkında daha iyi bilgi ediniyor sende sitemize üyeliksiz giriş yapabilirsin sesli sohbet giriş resimlerine tıklayarak sitemize giriş yapabilirsiniz.

Sevebilirsin...

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir