Ne Adam Ama Filmini Full izle

Ne Adam Ama Film Fragmanı izle, Ne Adam Ama Full izle, Ne Adam Ama Filmi izle, Ne Adam Ama Filmi Full izle, Ne Adam Ama Full izle, Ne Adam Ama Filmi izle Seyret

Özet; Alex (Matthias Schweighofer) genç yakışıklı fakat biraz talihsiz bir öğretmendir. Kız arkadaşı Caroline (Mavie Hörbiger) tarafından terk edildikten sonra artık bir şeyleri değiştirmesi gerektiğini de fark eder. Kendisinden, kadınların ilgisini çekecek, güven veren, modern bir erkek yaratmak zorundadır.

Sürprizlerle dolu kız arkadaşı Nele (Sibel Kekilli), ve en iyi arkadaşı Okke (Elyas MBarek), çapkın, biraz maço bir hovardadır ve Alexe bu işin püf noktalarını sonuna kadar öğretmeye kararlıdır. Alex şimdi Kadınların istediği erkek nasıl olunur? sorusuna yanıt ararken bir yandan da onu olduğu gibi sevecek bir kadının özlemini çeker..

Alman-Amerikan ortak yapımcılığında çekilen film, genç oyuncu Matthias Schweighöferin ilk yönetmenlik ve senaristlik deneyimi. Filmin başrolünü de üstlenen Schweighöferün yanı sıra kadroda bizim gözümüze çarpan ilk isim ise Sibel Kekilli. Thomas Kretschmann, Elyas MBarekin de yer aldığı film, Almanyada 25 Ağustosta gösterime girmişti..

Oyuncular: Sibel Kekilli, Nora Jokhosha, Thomas Kretschmann
Tür : Komedi
Ülke: Almanya

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir