YuregininSesi

Neden Sesli Sohbet

26.12.2010
36

Sesli sohbet ile chat yapmak, diğer sohbet programlarına göre farklı bir uygulamadır. Msn’de arkadaşlarınızla konuşurken mikrofon açık sesli konuşabilir, kamera açarak görüşmenize görüntü de ekleyebilirsiniz. Ancak msn’deki bu uygulama sadece tek kişi ile sınırlıdır. Ve msn’nizde kayıtlı olmayan kişilerle bu uygulamayı gerçekleştirmeniz de mümkün değildir. Ancak sesli sohbet, sesli chat sitelerinden birine girerseniz, bu şekilde, pek çok kişiyle arkadaşlık kurabilir, sohbet edebilirsiniz.

Sesli sohbet, sesli chat sitelerinde karşınızdaki kişilerin seslerini duyacağınızdan dolayı, o anki duygu durumlarını da hissedebilir ve ona göre ortam hazırlayabilirsiniz. Sesli sohbet, sesli chat sitelerinde mikrofon açtığınızda pek çok kişi sizin sesinizi duymaktadır, ancak msn’de, sadece görüştüğünüz kişiye iletebilirsiniz söylediklerinizi.

Sesli sohbet, sesli chat siteleri dışında tanıştığınız kişilerle hep yazılı görüştüğünüz için seslerini aylar sonra denk gelip de telefonda duyduğunuz zaman şaşırabilirsiniz. Ancak sesli sohbet, sesli chat sitelerinde tanıştığınız ilk anda, o kişinin sesiyle de tanışmış olursunuz. Ve telefonda duymaya ihtiyacınız kalmaz sesini. Ve sesi duyduğunuz için, acaba beni tanıyor mu şeklinde, zaman zaman hepimizin kapıldığı şüphelere de kapılmamış olursunuz. Eğer sohbet etmek istiyorsanız sesli sohbet sitelerini tercih etmeye çalışın.
Kamerali Sesli Sohbet, Sesli Chat Odalarımıza Giriş İcin Alttaki Bannere Tıklayın İyi Eglenceler

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.