Ana Sayfa Sesli Sohbet Neden sohbet etmek isteriz?

Neden sohbet etmek isteriz?

0
0

Neden sohbet etmek isteriz? Bunun bir çok cevabı olabilir. Ama sanırım en büyük neden, zaman geçirme ihtiyacıdır. Bu ihtiyacı geride bırakacak diğer bir nedense partner bulmak. Diğer bir deyişle sevgili bulabilmek. Erkekler kadın arkadaş, kadınlarsa erkek arkadaş bulma telaşında. En başta söylediğim gibi amaçlar çok farklı olabilir. Yani chat sesli sohbet odasına giriş sadece sevgili bulma amaçlı değildir.Eğlenceli yönü fikirler paylaşılabilir.  Bu paylaşımdan sıkıldığınızda yada size uygun olmadığını anladığınızda başka bir ziyaretçiyle konuşmaya başlarsınız. Tabi bu değişimleri kaldıramayan çok kişi olduğunuda biliyorum.  Aslında bu değişim biraz farklı pencerelerde izleniyor. sesli chat sitesinde.

Erkeğin peceresi; bu hatunu tavlamam lazım. Tavlamak değimini bilmeyen yoktur. Bu amaçla çeşitli yalanlar ve artislik hareketler başlar. Hiç bir sonuç yoksa hakarete başvururlar.

Kadının penceresi; Kadın telaşlıdır. Çünkü bir çok ön yargı vardır. Karşısındaki onu arkadaş gibi görebilir mi ? Yanlış anlar mı?  Hiç cevap vermese daha iyi kararını alır. Küçücük zaman dilimi içinde
bu kararı vermek zaten onu bir sıfır yenilgiye uğratır. Denemek ister.  Basit ve oldukça yalın bir karşılama yapar. Genelde sessizce ayrılma ile sonuçlanır. Şanslıysa kafasına göre birisiyle sohbet ediyordur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz