Neslihan Atagül kimdir?

Neslihan Atagül kimdir? 8 Haziranda dünya evine giren ekranların sevilen iki ismi Neslihan Atagül ve Kadir Doğulunun düğünü çok konuşuldu. Sosyal medya üzerinden adeta tıklanma rekoru kıran çiftin düğün görüntüleri olay yarattı. Atagülün düğün sonrası ilk hamlesi ise soyadındaki ekleme oldu. Peki Neslihan Atagül kimdir? İşte detaylar

Son dönemlerde Kara Sevda dizisiyle sıkça adnı duyuran Neslihan Atgül, sevilen oyuncu Kadir Doğulu ile geçtiğimiz günlerde dünya evine girdi. Çiftin bibirinden eğlenceli dansları sosyal medyada adeta paylaşım rekoru kırdı. Düğün sonrasını Neslihan Atagülün ilk hamlesi ise soyadına eklemede bulunması oldu. Peki Neslihan Atgül kimdir? İşte detaylar…

Düğün paylaşımları tıklanma rekoru kırdı

Yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül önceki akşam Ajia Hotelde 200 kişinin katıldığı nikah töreniyle hayatlarını birleştirdi. Törene çiftin ailesinin yanı sıra, yakın dostları da katıldı. Sabahın ilk ışıklarına kadar süren düğün töreninin fotoğrafları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.

O artık Neslihan Atagül Doğulu

Kadir Doğulunun erkek kardeşi Deniz Doğulu, yengesi ve abisiyle birlikte yer aldığı fotoğrafı O artık bir Doğulu notu ile Instagram sayfasında paylaştı. Bu paylaşımdan kısa bir süre sonra Neslihan Atagül, Instagram ve Twitter hesaplarının soyadı kısmına Neslihan Atagül Doğulu yazdı.

NESLİHAN ATAGÜL KİMDİR?

Neslihan Atagül (d. 20 Ağustos 1992, İstanbul), Türk oyuncu.
2005 yılında Erberk Ajansa kayıt yaptırdıktan 2 ay sonra bir reklam filminde oynamıştır. Yeditepe Üniversitesi Tiyatro bölümünde okumaktadır.
Neslihan Atagül, oyunculuk hayatına ilk kez 2006da “Yaprak Dökümü” dizisinde Deniz karakteriyle adım atmıştır. Yine 2006 yılında “İlk Aşk” filminde oynadı ve bu film ile “Altın Koza Film Festivali”nde “Umut Veren Genç Kadın Oyuncu” ödülüne layık görüldü. 2011 yılında Mahsun Kırmızıgülün yönettiği “Hayat Devam Ediyor” adlı dizide rol almıştır. 2012 yılında otobüslerin uğradığı bir mola yerinde çalışan iki gencin öyküsünü anlatan “Araf” filminde Neslihan Atagül performansıyla izleyenlerin beğenisini kazandı. Neslihan Atagül, 2013 yılında ise “Fatih Harbiye” dizinde rol almıştır. Şu an ise “Kara Sevda” adlı dizide oynamaktadır.
Annesi Beyaz Rus(bate), babası Çerkes kökenlidir. 25 Kasım 2015 tarihinde, 3 yıla yakındır beraber olduğu Kadir Doğulu ile evlenmiştir.

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir