Netflix

Netflixin merakla beklenen çizgi roman uyarlaması yeni dizisi Sandmanden ilk video geldi

Netflixin merakla beklenen çizgi roman uyarlaması yeni dizisi Sandmanden ilk video geldi Netflixin bir süredir yapım aşamasında olan yeni çizgi roman uyarlaması dizisi Sandmanden ilk video geldi

Neil Gaiman tarafından yaratılan, ilk sayısı 1988 yılında yayınlanan ve 10 kitaptan oluşan Sandman çizgi romanından uyarlanan Netflix dizisinden ilk video sonunda geldi.

İlk videoya baktığımızda şüphesiz çizgi roman atmosferini hissettirdiğini rahatlıkla söyleyebiliriz. Özellikle Dream bir hayli güzel olmuş.

Sandman dizisinin ilk sezonu 10 bölümden oluşacak. Dizinin de yaratıcılığını yapan Neil Gaiman, daha öncesinde Sandmanin günümüze uyarlanacağını da belirtmişti. İlk sezon ise çizgi roman serisinin ilk cildi Prelüdler ve Noktürnleri ve biraz daha fazlasını konu alacak.

Sandmanin oyuncu kadrosunda Tom Sturridge, Vivienne Acheampong, Sanjeev Bhaskar, Asim Chaudhry, Gwendoline Christie, Jenna Coleman, Stephen Fry, Boyd Holbrook, Charles Dance, Mason Alexander Park ve Patton Oswalt gibi isimler bulunuyor.

Dizinin yayın tarihi hala belli değil ancak 2022 yılında gelmesi bekleniyor. Büyük ihtimalle 2022nin ilk yarısında diziyi göreceğizdir.

The Sandman İlk Video

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir