Netflix

Netflixin Viking dizisi Vikings: Valhalladan ilk bakış videsu geldi

Netflixin Viking dizisi Vikings: Valhalladan ilk bakış videsu geldi Popüler Vikings dizisinin 100 yıl sonrasını anlatan Vikings: Valhallanın ilk bakış videosu geldi. Dizi 2022de yayında olacak.

Dünyanın en popüler video akış platformlarından biri olan Netflix, Tudum etkinliği esnasında yeni dizisi olan Vikings Valhalladan ilk video geldi.

Günümüzün en popüler yapımlarından biri olan Vikings dizisinden 100 yıl sonra geçecek olan Netflix dizisi Vikings: Valhallada, Danimarka Kralı Canute ve İskandinav kaşif Leif Erikson gibi tarihi isimler bulunacak. Dizinin 24 bölümden oluşması bekleniyor.

Vikings dizisinin yaratıcısı Michael Hirst, bu dizinin yönetici yapımcısı olacak. Vikings: Valhallanın yaratıcılığını ve baş yazarlığını ise Jeb Stuart üstlenecek. Ne yazık ki dizinin yayın tarihi bilinmiyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Sam Corlett, Frida Gustavsson, Leo Suter, Bradley Freegard, Jóhannes Jóhannesson, Laura Berlin, David Oakes, Caroline Henderson, Pollyanna McIntosh ve Asbjørn Krogh Nissen bulunuyor.

Vikings: Valhalla İlk Bakış Videosu


Yeni dizi Vikings Valhalla,11. yüzyılın ilk yıllarında başlıyor ve gelmiş geçmiş en ünlü Vikingler arasında sayılan Leif Eriksson, Freydis Eriksdotter, Harald Hardrada ve Norman Kralı Fatih Williamın efsanevi maceralarını anlatıyor. Devamlı değişen ve dönüşümden geçen dünyada hayatta kalma mücadelesi veren bu kahramanlar, diğerlerine öncülük ediyor.

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir