YuregininSesi

Netflixin yeni Türk filmi 9 Kere Leyladan fragman geldi

18.11.2020
174

Ezel Akay imzalı 9 Kere Leylanın başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy yer alıyor. 9 Kere Leyla, 4 Aralıkta yayınlanacak.

Bu sene 20 Mart tarihinde vizyona girmesi planlanan ancak koronavirüs salgının başlaması nedeniyle vizyon tarihi ertelenen 9 Kere Leyla filminin yayın hakkını Netflix satın almıştı. 4 Aralık 2020’de Netflix’te yayınlanacak 9 Kere Leyla’nın fragmanı paylaşıldı.

İlginizi ÇekebilirAvatar Netflixin yeni Türk dizisi Bir Başkadırın fragmanı ve yayın tarihi paylaşıldı
Netflix tarafından paylaşılan fragman, Mart ayında yayınlanan fragmanlardan farklı bir tarzda hazırlanmış. Fragmanda Netflix’in etkisini görmek mümkün ancak fragmandaki sahnelere baktığımızda pek farklılık görünmüyor.

Ezel Akay imzalı bir orijinal Netflix filmi olan 9 Kere Leylanın başrollerinde Haluk Bilginer, Demet Akbağ, Elçin Sangu, Fırat Tanış ve Alican Yücesoy yer alıyor. Netflix, filmin konusu hakkında şu ifadelere yer veriyor:

Bir ev hanımı, kocası ve evlilik terapistleri bir aşk üçgenine saplanır. Yetmezmiş gibi kendilerini antik bir el yazmasını ele geçirme planının tam ortasında bulurlar.

9 Kere Leyla filmi 4 Aralıkta sadece Netflix’te yayınlanacak. Yarına Tek Biletin ardından Netflix’in Türk yapımı ikinci orijinal filmi olacak.

BİR YORUM YAZIN
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Copyright © 2020 Yüreğininsesi olarak 2008 yılından beri seslisohbet hizmeti vermekteyiz.