14 Ocak Güzel Köylü Dizisi 30.Bölüm Fragmanı Seyret

14 Ocak Güzel Köylü Dizisi 30.Bölüm Fragmanı Seyret Güzel Köylü Son Bölüm Fragmanı izle Güzelköyde yeni yılın ilk günü… Gül yılbaşı balosunda ayağını zorladığı için zorlanmaktadır. Kaan, Gülün doktora gitmesinin gerekli olduğunu söyler. Gül, iyi olduğunu ve Cemalin kendisini iyleştirdiğini söyler ancak dayanamaz duruma gelince Cemal onu hastaneye götürmek zorunda kalır. Öte yandan ateş parçasını çekilişte Niyaziye kaptırdığı için Bünyaminin psikolojisi bozulmuştur ve doktora gitmek ister.Bünyamini doktora götürme işi Kaana düşünce, Kaan ve Gül hastanede karşı karşıya gelir.

Kamuran oyun peşinde! Hüsnü ve Yusufun Kamuran ile Cemali evlendirme planları sürerken, Kamuranın aklına bir oyun gelir. Kamuran bu oyun sayesinde Cemali köşeye sıkıştıracaktır. Cemal ise başına geleceklerden habersiz Gül ile evlenme planları yapmaktadır. Güzel Köylü Dizisi 30.Bölüm fragman Seyret

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.