2018 Milli Piyango yılbaşı çekilişi saat kaçta?

31.12.2017
42
2018 Milli Piyango yılbaşı çekilişi saat kaçta?

Milli Piyango yılbaşı çekilişi saat kaçta? Heyecanla beklenen milli piyango çekilişi sabırsızlıkla bekleniyor. Milyonlarca vatandaşın hayali olan milli piyango çekilişine az bir süre kaldı. Peki Milli piyango çekilişi ne zaman? Saat kaçta? İşte detaylar..

Milli Piyango İdaresi, 2018 yılbaşı özel çekilişi için yapılacak programı açıkladı. Milli Piyango İdaresi, resmi sitesinde yılbaşı özel çekilişi programını detaylandırdı. Milli Piyango yılbaşı özel çekilişi, mpi.gov.tr sitesinde çekiliş günü canlı yayında takip edilebilecek. İşte 2018 Milli Piyango yılbaşı özel çekiliş saatleri.

MİLLİ PİYANGO ÇEKİLİŞİ SAAT KAÇTA?

İdaremizin 31 Aralık 2017 (2018 Yılbaşı) Özel Çekilişi, Ankara Kızılayda bulunan Genel Müdürlük hizmet binamızın çekiliş salonunda yapılacaktır. Saat 23.30 itibariyle yapılacak olan 61 Milyon TL tutarındaki büyük ikramiyenin çekilişine, satılan bilete çıkana kadar devam edilecektir. Saat 19.00dan itibaren, aşağıdaki çekiliş akış planı çerçevesinde değerli basın mensuplarımız da çekilişimize katılarak ses ve görüntü alabileceklerdir. Yılbaşı Çekilişimiz, bütün çekilişlerimizde olduğu gibi halka açık olarak, çekiliş heyeti ve noter gözetiminde gerçekleştirilecek olup, çekilişimize bütün halkımız davetlidir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.