Activision popüler oyunu Call of Duty Warzoneu mobil cihazlara getiriyor

Activision popüler oyunu Call of Duty Warzoneu mobil cihazlara getiriyor Activision popüler serisin Call of Dutynin ücretsiz online oyunu Call of Duty Warzoneu mobil cihazlara getireceğini açıkladı.

Oyun dünyasının en popüler oyun markalarından biri olan Call of Dutynin bildiğiniz gibi PC ve konsollarda ücretsiz bir online oyunu bulunuyor. Battle royale türündeki bu oyun için de geçtiğimiz saatlerde mobil oyunculara güzel bir haber paylaşıldı.

Call of Duty Warzone Mobile Geliyor
Activision geçtiğimiz günlerde yaptığı açıklama Call of Duty: Warzoneun mobil cihazlara geleceğini açıkladı. Oyunun mobil sürümü için ne yazık ki hiç ayrıntı verilmedi. oyun şu anda hala geliştirme aşamasında.

Call of Duty Warzone, PC ve konsollarda ciddi başarı yakalayan bir oyun ve mobil cihazlara geliyor oluşu oyuncular için gayet güzel bir haber. Ayrıca şirketin 2023te çıkması beklenen yeni Warzone üzerinde çalıştığı da söylentiler arasında ancak resmi bilgiler ilerleyen dönemlerde göreceğiz gibi duruyor.

About YuReKTeN

Her gün bir şey umuyoruz ve bir şey bekliyoruz ancak bazen hiçbir şeyin değişmeyeceğinin farkındayız, ancak yine de beklemeye devam ediyoruz.

View all posts by YuReKTeN →

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.